Віктор Мельниченко:

Віктор Мельниченко: "Для припинення незаконних рубок потрібно зробити Систему електронного обліку деревини обов’язковою для усіх лісокористувачів"

27 вересня 2018 року, Київ – Дочірнє підприємство Держлісагентства, ДП «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» (ЛІАЦ), яке є оператором Системи електронного обліку деревини, разом з розробником Системи ЕОД, австрійською компанією Latschbacher презентували нові функції Системи електронного обліку деревини.

Point Mobile PM60 - новий КПК для роботи в системі ЕОД

Point Mobile PM60 - новий КПК для роботи в системі ЕОД

Компанія "Латчбахер Україна" розпочинає продаж нових кишенькових персональних комп’ютерів  Point Mobile PM60. Новинка ринку ідеально підійде для користувачів системи електронного обліку деревини, які хочуть обрати золоту середину серед КПК, що працюють на ОС Windows.

Оновлений прайс-лист компанії від 05.06.2018

Оновлений прайс-лист компанії від 05.06.2018

З 5 червня 2018 року оновлюється прайс-лист компанії. Серед приємних новин - суттєве зниження ціни на набір для кріплення бирок, а також поява нової позиції в номекнлатурі.

Рішення з промислової інвентаризації лісів на

Рішення з промислової інвентаризації лісів на "Деревообробці-2018"

22 травня в рамках виставки "Деревообробка" у Львові "Латчбахер Україна" спільно з компанією-партнером Umweltdata GmbH проведе презентацію з промислової інвентаризації для лісових господарств та інших учасників деревообробного ринку.

"Латчбахер Україна" на виставці "Деревообробка"

Компанія "Латчбахер Україна" прийме участь у міжнародній виставці "Деревообробка", що пройде 22-25 травня у Львові. Команда постачальника запропонує спільноті лісівників та деревообробників обговорити співпрацю в області рішень, що полегшують повсякденну роботу з обліку та переробки деревини.