Прайс-лист компанії від 28.11.2018

Прайс-лист компанії від 28.11.2018

З 28 листопада 2018 року оновлюється прайс-лист компанії. Серед приємних новин - розширення продуктового портфелю товарів. Серед нових позицій - КПК, аерозольні фарби для маркування лісу, а також спеціальний інструмент та скоби, що захищають деревину від розтріскування.

Приводьте клієнтів до нас – отримуйте захищені смартфони у подарунок!

Приводьте клієнтів до нас – отримуйте захищені смартфони у подарунок!

Компанія "Латчбахер Україна" проводить акцію "Приведи друга" для співробітників лісових господарств України, адже багато хто активно співпрацює з деревообробниками, які, в свою чергу, ведуть на своїх підприємствах власний (внутрішній) облік деревини.

Мета цієї акції – розширення співпраці між компанією «Латчбахер Україна» та деревообробниками щодо постачання бирок для маркування деревини. Ми запрошуємо лісівників до активної участі в цій акції. Акція діятиме в період з 1 лиспопада до 24 грудня 2018 року включно.

Віктор Мельниченко:

Віктор Мельниченко: "Для припинення незаконних рубок потрібно зробити Систему електронного обліку деревини обов’язковою для усіх лісокористувачів"

27 вересня 2018 року, Київ – Дочірнє підприємство Держлісагентства, ДП «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» (ЛІАЦ), яке є оператором Системи електронного обліку деревини, разом з розробником Системи ЕОД, австрійською компанією Latschbacher презентували нові функції Системи електронного обліку деревини.

Point Mobile PM60 - новий КПК для роботи в системі ЕОД

Point Mobile PM60 - новий КПК для роботи в системі ЕОД

Компанія "Латчбахер Україна" розпочинає продаж нових кишенькових персональних комп’ютерів  Point Mobile PM60. Новинка ринку ідеально підійде для користувачів системи електронного обліку деревини, які хочуть обрати золоту середину серед КПК, що працюють на ОС Windows.