Про обов'язкову сертифікацію обладнання

Про обов'язкову сертифікацію обладнання

Сьогодні на ринку України з’явилися пропозиції щодо постачання несертифікованих технічних засобів (кишенькових персональних комп’ютерів, термопринтерів тощо) для електронного обліку деревини.

Треба відзначити, що інформація щодо обігу деревини в країні відноситься до Державної інформації і підлягає технічному захисту на законодавчому рівні. Дана обставина продиктована низкою законів, положень та декретів.

Кишеньковий Персональний Комп'ютер NAUTIZ X2

Кишеньковий Персональний Комп'ютер NAUTIZ X2

NAUTIZ X2 ЗАХИЩЕНИЙ, ПОРТАТИВНИЙ, ОПТИМАЛЬНИЙ

Представляємо новий Nautiz X2, найбільш компактний та зручний захищений КПК серед представлених на ринку.  

Nautiz X2 це ідеальний КПК для сучасної мобільної робочої сили. Володіючи можливостями корпоративного рівня, він впорається з будь-якою вашою задачею в умовах агресивного середовища. Крім того, він надає мобільність, а також стиль та витонченість смартфону на ОС Android. Також додайте до цього найкращу ціну на ринку.

Nautiz X3

Nautiz X3

  Те, що робить X3 Nautiz, є виключним проривом у портативних технологіях. Неперевершене поєднання малих розмірів, великої продуктивності, надзвичайної міцності та чудових характеристик Nautiz X3 забезпечує йому достойну конкурентну перевагу на ринку.

  Експлуатаційною особливістю Nautiz X3 є його компактний розмір. Цей пристрій піднімає концепцію "міцний і мобільний" на новий рівень – маючи розміри всього 150x67x25 мм і вагу лише 260 грамів, він природно лягає в долоню, і ви можете легко прибрати його після використання. Але, не дивлячись на малий розмір, пристрій надає великі можливості.