Планшет ALGIZ 10X

Планшет ALGIZ 10X

РОБОТА В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ

Міцний, потужний та надсучасний планшет ALGIZ 10X – ідеальний варіант для мобільних працівників, оскільки він придатний для роботи за будь-яких погодних умов та на будь-якій місцевості. ALGIZ 10X оснащений потужним процесором Intel Quad-Core, 128 ГБ твердотільним накопичувачем SSD зі слотом розширення пам’яті для карток microSD та 4 ГБ оперативною пам’яттю DDR3, які забезпечують високу продуктивність і велику ємність пам’яті. Планшет працює на базі 64-розрядної операційної системи Windows 10 Enterprise LTSB.

РЧІД-етикетки для виробників бетону

Коли Том Тілсон, президент компанії  Tema Solutions (Хадсон, Массачусетс), створював Cast-A-Code, продукт, який дозволив би виробникам збірних залізобетонних виробів відстежувати інформацію про стан конструкцій протягом усього терміну їх експлуатації, він звернувся до технології радіочастотної ідентифікації (РЧІД), оскільки з її допомогою можна зберігати та дистанційно збирати дані. Залучивши РЧІД у рішенні Cast-A-Code компанії ТЕМА, Тілсон вирішив давню проблему відстеження інформації у цій сфері промисловості. Однак технічна проблема, що стосується друку РЧІД-тегів, ледь не викликала крах рішення Cast-A-Code компанії ТЕМА.

Компанія Go-Ahead London використовує портативні принтери для покращення системи продажу квитків на турнірі Уімблдон

«Група компаній Go-Ahead вкладає гроші у нову технологію, щоб покращити якість обслуговування клієнтів та підвищити швидкість роботи усієї системи. Однак робота нової системи заощадила кошти та призвела до покращення в роботі Go-Ahead Group, які значно перевершили початкові очікування від проекту».

У RL4 багато роботи в німецькому мебельному магазині

У RL4 багато роботи в німецькому мебельному магазині

«Наші складські операції стали продуктивнішими та ефективнішими, а співробітники, які користуються принтерами кожного дня, одностайно дають позитивну оцінку роботи принтера RL4».

 - Герхард Вашке, менеджер по інформаційним технологіям, компанія Segmüller

РЧІД-віруси та черв'яки

РЧІД-віруси та черв'яки

На жаль, не лише підприємці та державні органи зацікавились технологією РЧІД. Групи, що виступають за державні свободи, хакери та злочинці також дуже зацікавлені цим новим винаходом, хоча й за різних причин. Групи, що виступають за державні свободи, стурбовані тим, що технологія РЧІД використовується для  вторгнення в приватне життя людей; РЧІД теги дозволяють неморальним особистостям шпигувати за людьми і таємно збирати про них інформацію без їх дозволу або навіть відома.  Наприклад, квитки для проїзду в міському транспорті, що зчитуються за допомогою РЧІД, можуть дозволити контролерам скласти досьє з переліком всіх поїздок людини за останній рік - інформація, яка може становити інтерес для поліції, адвокатів із розлучень та інших.

Принтер I-Class від Datamax-O’Neil підвищує ефективність роботи китайської компанії з виробництва головних уборів

З початком 21 століття конкуренція на ринку виробників головних уборів посилилася. Лідерами стають компанії, здатні швидко реагувати на модні тенденції та йти у ногу з новими технологіями.  Швейна промисловість увійшла до нової ери,  де гнучке виробництво відрізняється здатністю до адаптації, короткими виробничими циклами, невеликими партіями, швидкою доставкою та нульовим запасом.  Збір інформації, обмін інформацією, а також швидке та чітке реагування на неї - ключові фактори, що визначають конкурентоспроможність компанії.  У цій сфері бізнесу застосування інноваційної інформаційної технології дозволяє підвищити продуктивність та економічну ефективність, що дає перевагу перед конкурентами.

Характеристика принтерів А-Class

Більшість покупців, перш ніж придбати стільницю на кухню або у ванну, спочатку збираються всією сім'єю і вивчають різні варіанти, щоб зробити виважене рішення щодо кольору і типу поверхні. Запропонувати кілька зразків в торговому центрі товарів для ремонту не складно, але, якщо попит на ці зразки висловлюють сотні покупців в тисячах магазинів товарів для ремонту, тоді задоволення попиту на безкоштовні зразки стає складним виробничим завданням.

Щоб впоратися зі зростаючим попитом покупців на зразки, компанія Wilsonart,  виробник декоративного пластику і акрилових стільниць, виділила для цього завдання цілу виробничу лінію. Працюючи практично без зупинок, кожен рік лінія  Wilsonart з виробництва зразків, виробляє величезну кількість зразків пластику та стільниць. Хоча Wilsonart виробляє величезну кількість зразків незліченної безлічі кольорів, в усіх зразках є дещо спільне: надрукована та приклеєна ідентифікаційна етикетка.

Серія високофункціональних принтерів Performance Series

Серія високофункціональних принтерів Performance Series

Принтери Performance Series від Datamax-O’Neil – це новий, інноваційний клас принтерів, створених для вирішення ряду проблем,  з якими стикалися користувачі термопринтерів протягом багатьох років.  Результат – клас принтерів, що краще завантажуються, простіший у використанні, та легше інтегруються, у порівнянні з решта існуючими термопринтерами.  Принтери Performance Series забезпечують бездоганну якість друку, мають функції автозавантаження, зручний у використанні кольоровий сенсорний екран, забезпечують точне розміщення тексту на сторінці, та підтримують стандартну мову керування принтерами, РCL.  Мова PCL стандартизована для роботи з різноманітними операційними системами, тому вона незалежна від прикладного програмного забезпечення, що використовується на комп'ютері.  Це забезпечує більш швидку і легку автоматичну інтеграцію, завдяки чому налаштування та запуск Ваших систем друку виконуються швидше.  Принтери Performance Series обладнані кутовою друкувальною голівкою, що дозволяє друкувати на синтетичних, самоклеючих матеріалах, тегах та пластику. 

NAUTIZ X8: справжній лідер

Флагман нового покоління комп'ютерів  Handheld – ергономічна модель Nautiz X8, з чудовим великим ємнісним екраном, один з найкращих у своєму класі. Це безпрецедентна комбінація обчислювальної потужності, широкого вибору стандартів зв'язку та міцності.

Принтер M-Класу Mark II

Принтер M-Класу Mark II

Принтер М-Класу - це компактний принтер промислового типу, відмінної якості, який володіє великою кількістю функцій.  Друк в невеликому форматі - ідеальний варіант, коли користувачам необхідна продуктивність  принтера промислового класу, але потрібно враховувати обмеження по розміру.  Як показує практика, принтери М-класу - ідеальне рішення для складів, установ охорони здоров’я, логістичних та роздрібних компаній.  Модульна конструкція спрощує обслуговування та заміну запчастин, а гнучка архітектура дозволяє додавати різноманітні опції в залежності від сфери застосування.