Компанія Go-Ahead London використовує портативні принтери для покращення системи продажу квитків на турнірі Уімблдон

Компанія Go-Ahead London використовує портативні принтери для покращення системи продажу квитків на турнірі Уімблдон

портативний принтер ОС2 для друку штрих-кодів

отримання та оформлення квитків на місцях

«Група компаній Go-Ahead вкладає гроші у нову технологію, щоб покращити якість обслуговування клієнтів та підвищити швидкість роботи усієї системи. Однак робота нової системи заощадила кошти та призвела до покращення в роботі Go-Ahead Group, які значно перевершили початкові очікування від проекту».

- Найджел Холлоуей

Менеджер по роботі з клієнтами Go-Ahead Group

 

Компанія Go-Ahead London надає широкий спектр транспортних послуг від імені Департаменту транспорту Лондона - нещодавно вона запровадила нову потужну систему для скорочення черг за квитками на великі заходи у Лондоні. Першим заходом, під час якого повинна була використовуватися нова система, був тенісний турнір Уімблдон, що проходив на початку літа.

Проблема

Оскільки Уімблдон - міжнародний престижний захід, важливий для Лондону, компанії Go-Ahead хотілося використати дещо настільки ж впізнаване у всьому світі, як і відомий лондонський автобус. У лондонських двоповерхових автобусах немає такої сучасної технології продажу квитків, яка могла б впоратися з величезною кількістю пасажирів, що відвідують турнір Уімблдон.

Рішення

Нова система дозволяє кондуктору знаходитися на зупинці, де він збирає гроші за проїзд та видає квитки перед посадкою пасажирів в транспорт, що заощаджує час та гарантує наявність у пасажира діючого квитка. Це рішення, що використовується Go-Ahead London, об'єднує портативне апаратне забезпечення та інтелектуальне програмне забезпечення для ефективного оформлення квитків. Для виробництва проїзних квитків з 2D штрих-кодом разом з КПК використовується портативний принтер OC2 від Datamax-O’Neil.  Програмне забезпечення, на якому працюють пристрої, було написано власними силами, команда Go-Ahead використала мову програмування MCL, допомогу та підтримку їм надавали програмісти компанії Barcode-IT. Це програмне забезпечення було написано, щоб можна було швидко вносити зміни та доповнення, наприклад, змінення цін, рекламу, білети на заходи і т.д.

ЦІЛІ РІШЕННЯ

  • Скоротити час, який покупці витрачають на очікування у черзі, щоб сісти на автобус та отримати квитки.
  • Визначити, коли і скільки автобусів повинні робити зворотні рейси.

РЕЗУЛЬТАТИ РІШЕННЯ

  • Черги на посадку просуваються швидко. Пасажирам видають білети перед посадкою на автобус.
  • Інформація у реальному часі передається до головного офісу, тому кількість та графік автобусів може контролюватися в залежності від попиту.

Результати

Окрім прискорення процесу продажу квитків та рішення проблеми з чергами, нова система передає інформацію до головного офісу Go-Ahead London, тому кількість та графік автобусів може контролюватися в залежності від попиту. Також на кожному квитку друкується штрих-код, який сканується на зворотньому шляху, щоб визначити кількість пасажирів, яким потрібно їхати назад.  Це дозволяє  Go-Ahead London регулювати кількість зворотніх рейсів, щоб забрати  пасажирів що залишилися , це дуже важливо на такого роду заходах як Уімблдон, де час завершення не фіксований.

Рішення, яке включає портативний принтер OC2 від DatamaxO’Neil, допомагає з проблемами транспортування на міжнародному тенісному турнірі.

Це рішення використовується на усіх спеціальних заходах. Кондуктор, який знаходиться на тротуарі, лише обирає на КПК потрібне місце відправлення, і після цього виконує необхідні кроки заповнення потрібної інформації, щоб роздрукувати квиток за допомогою принтеру ОС2. Ці кроки включають введення кількості пасажирів, класу пасажирів ( дорослий, дитина, пенсіонер і т.і.) та пункту призначення. Після чого видається квиток відповідної вартості з 2D штрих-кодом, що містить усі введені дані та додаткову інформацію про поїздку, таку як маршрут, номер водія, дата та час, вартість, пункт призначення і т.д.

 


<< Назад