Правильна інформація в правильний час

Правильна інформація в правильний час

ЗАВДАННЯ
Збирати дані про місцевість - GPS, фотографії, карти та текстові описи - на виїзді, ефективно та економно, з можливістю використовувати інформацію для швидкого реагування в екстрених ситуаціях.

 

РІШЕННЯ
Об’єднати адаптоване програмне забезпечення для збору даних Crest з багатофункціональними кишеньковими персональними комп’ютерами з захищеним корпусом Nautiz X7 для того, щоб працівники на виїзді могли збирати точну інформацію та завантажувати її в центральну базу даних.

 

РЕЗУЛЬТАТ
Дані, отримані у польових умовах, збираються точно та в повному об’ємі, оброблюються надзвичайно швидко, диспетчери можуть передавати важливу інформацію екстреним службам швидше та більш ефективно. Це економить час та рятує життя.

 

Якщо людина опиняється в екстреній ситуації на відкритому громадському просторі в штаті Вікторія, Австралія, найважливіше, що повинен знати диспетчер для того, щоб надіслати допомогу, - це точне місцезнаходження того, хто телефонував. Але як людині самій визначити своє точне місцезнаходження, якщо вона не впевнена, де знаходиться? 

Ця дилема підштовхнула Телекомунікаційний орган екстрених служб (ТОЕС) розробити інноваційну систему маркерів. Її успіх цілком залежав від правильної технології. Завдяки кишеньковим персональним комп’ютерам з захищеним корпусом Nautiz X7, індивідуалізованому програмному забезпеченню Rapid Map та чіткому плану проекту, ТОЕС мають можливість збирати складні дані в сурових умовах, та ефективно управляти ними з  можливістю миттєвого доступу до них в подальшому, щоб надіслати допомогу в необхідне місце. 

Складне середовище

ТОЕС приймає екстрені виклики та управляє диспетчерськими службами в штаті Вікторія. Традиційно системи швидкого реагування ґрунтуються на адресах вулиць, але в просторій сільській місцевості штату Вікторія екстрені ситуації трапляються там, де адреса не допоможе.

В таких місцях, як національний парк або державний парк, часто не існує назв вулиць або інших орієнтирів, які можна використати для того, щоб підтвердити місцезнаходження того, хто телефонував. 

Зіткнувшись з цією ситуацією, ТОЕС в співпраці з власниками землі, менеджерами та екстреними службами створили систему маркерів. Їх ціль - визначити точне місцезнаходження того, хто телефонував , скоротити час на обробку дзвінків та збільшити точність інструкцій диспетчера.  

Інноваційне Рішення

Результатом співпраці стала система знаків з трьох букв та трьох цифр, яку розмістили по всьому штату. Коли той, хто телефонує називає унікальне букво-цифрове позначення кожного знаку, диспетчер точно знає його місцезнаходження. 

Проте диспетчери повинні надавати командам на виїзді не тільки координати GPS. Стало очевидно, що ТОЕС потребував ефективної системи збору інформації та управління просторовими даними, тому було запущено проект «Екстрений збір даних маркерів» з використанням технологій для раціоналізації процесу збору інформації на місцях. 

Пошук правильного постачальника, програмного Забезпечення та комп’ютерної апаратури

ТОЕС зв’язався з Rapid Map, розташованій в Мельбурні компанією, що займається збором даних в польових умовах, картографією та географічними інформаційними системами GIS. Ціль - знайти правильне поєднання технології та інструментів для автоматизації процесу збору даних. 

Rapid Map обрала програмне забезпечення Crest, багатокористувацьке рішення, яке зберігає історію та забезпечує користувачів у польових умовах інформацією про поточний стан маркерів та відповідною текстовою інформацією. Crest забезпечує створення індивідуалізованих форм, а також можливість організовувати та ілюструвати історію всіх даних в одному інтерфейсі, записуючи при цьому координати GPS та роблячи цифрові фото. 

Одною з проблем проекту був пошук комп’ютерного інструмента, який б відповідав ефективності маркерів та програмного забезпечення. ТОЕС обрав Nautiz X7, кишеньковий персональний комп’ютер з захищеним корпусом, що володіє оптимальним поєднанням швидкості роботи, пам’яті та ефективності в суворих польових умовах проекту. 

Nautiz X7 працює швидко завдяки процесору Xscale частотою 806 МГц, вбудованій оперативній пам’яті об’ємом 128 Мб та 4 Гб флеш-пам’яті. Ці показники роблять його ідеальним інструментом для роботи з проектними даними та їх зберігання. Ґаджет оснащений SiRF Star III GPS та 3-мегапіксельною камерою зі спалахом та автофокусуванням для збору даних про місцевість. Класифікація IP 67, найвища серед кишенькових персональних комп’ютерів, означає, що він може витримувати екстремальні температури, водо- та пилонепроникний та стійкий до падінь та вібрацій. 

Вдосконалена Ефективність в польових умовах

Використовуючи Crest та Nautiz X7, працівники на місці можуть переглядати попередні відвідування та спостереження, пов’язані з кожним маркером, інформація по яким зберігається в програмі. Потім вони додають інформацію про новий маркер або нові характеристики, використовуючи вбудований GPS Nautiz X7 для навігації. Вони навіть можуть виконувати роботу в польових умовах на велосипеді за допомогою спеціальної підставки для Nautiz X7, що монтується на кермо велосипеду, яка дозволяє використовувати пристрій легко та зручно. 

Працівники використовують різні шари карти, як, наприклад, векторні та растрові, для ідентифікації карти та необхідної інформації для сайту. Перегляди, поправки та оновлення можуть додаватися без переписування історії попередніх записів.  

Після повернення в офіс, робітники завантажують інформацію в центральну базу даних, де вона стає доступною для інших користувачів по всій системі. 

Швидке реагування, коли час вирішує все

В ситуаціях, де підвищена ефективність та швидкість означають врятоване життя, нова система маркерів ТОЕС дала значні результати.  

Автоматизований процес зекономив сотні годин, які довелося б витратити на обробку даних, зібраних вручну. Завдяки поєднанню Crest та Nautiz X7, диспетчери ТОЕС можуть надавати екстреним службам точну інформацію простим вводом букво-цифрового коду з будь-якого екстреного маркеру, включаючи не тільки детальну інформацію про місцезнаходження, але також й найшвидший шлях до нього.

«Найважливішим компонентом системи є пошук точного місцезнаходження людини в небезпеці, - говорить Джефф Адер, менеджер екстреної програми маркерів ТОЕС. - Nautiz X7 був ефективним рішенням. Він цілком задовільнив мої очікування відносно швидкості завантаження та багатофункціональності, практичності та ефективності. Він надзвичайно швидкий, легкий, зручний, і в нього також дуже яскравий екран».


<< Назад