Лінійний сканер Datamax-O’Neil вирішує проблеми з відповідністю стандартам

Принтер І-класу для друку етикеток зі штрих-кодом

Відстежування виробів на виробництві

Компанія Starplast, як великий міжнародний виробник пластмасових виробів, використовує етикетки зі штрих-кодом для ідентифікації усієї своєї продукції.  Оскільки їх асортимент поповнюється новими виробами кожного тижня, Starplast  друкує у середньому 80 000 етикеток за день.

З попередньою системою етикетування в Starplast було декілька проблем. Їх термопринтери для друку етикеток були ненадійними та часто выходили з ладу.  Друкувальні голівки надто швидко зношувалися, їх доводилося змінювати кожні два-три місяці. Згідно зі стандартами відповідності, кожен штрих-код зчитується перед відправленням з підприємства. Однак ця система дозволяла перевіряти одну етикетку з партії.  У результаті, через декілька штрих-кодів, що не зчитувалися, компанія Starplast отримувала багато забракованих партій від своїх клієнтів. Одного разу на підприємство повернули партію з 300 000 виробів.

Для вирішення даної проблеми з етикетуванням компанія Starplast звернулась до Dangot Computers Ltd., офіційного партнеру DatamaxO’Neil,  що розташований в Тель-Авіві, Ізраїль.  Компанія Dangot порекомендувала термотрансферний принтер І-4208 від Datamax-O’Neil  з лінійним сканером.

Компанія Starplast швидко оцінила переваги цієї нової системи. Якість кожного штрих-коду тепер перевіряється під час його друку. Якщо штрих-код не зчитується, етикетку бракують та передруковують. Сканер дуже легкий у використанні, оператор може налаштовувати опції обробки відмов в меню оператора. Штрих-коди скануються з високою швидкістю до 700 одиниць за секунду.  З використанням принтерів І+4208 з вбудованим лінійним сканером від Datamax-O’Neil заощаджується і час, і гроші. Репутація компанії Starplast серед її замовників також покращилася, адже більше немає проблем з відповідністю стандартам. Принтери І-Класу ще раз виправдали свою "промислову" репутацію, оскільки показали себе більш захищеними та надійними, ніж принтери якими раніше користувалася компанія Starplast.

Роні Бруанштейн, директор заводу Starplast, дуже задоволений новою системою. "Ми одразу відчули, наскільки надійні принтери Datamax-O’Neil, -  розповідає Бруанштейн - Лінійний сканер забезпечує контроль якості та заощаджує кошти".


<< Назад