У RL4 багато роботи в німецькому мебельному магазині

У RL4 багато роботи в німецькому мебельному магазині

Характеристики портативного захищеного принтера етикеток RL4
етикетування на складі

SEGMÜLLER

«Наші складські операції стали продуктивнішими та ефективнішими, а співробітники, які користуються принтерами кожного дня, одностайно дають позитивну оцінку роботи принтера RL4».

 - Герхард Вашке, менеджер по інформаційним технологіям, компанія Segmüller

Покращення продуктивності та зменшення витрат – такі результати роботи принтера RL4 від Datamax-O’Neil для компанії Segmüller, найбільшого мебельного магазина в Південній Німеччині.
Компанія Segmüller вже давно займається мебельним бізнесом. Її заснував ще в 1925 році Ганс Сегмюллер (Hans Segmüller), ремісник, який виготовляв м’які меблі в баварському містечку Фрідберг. Сьогодні Segmüller - один з найуспішніших та відомих мебельних магазинів в Південній Німеччині, який має сім філіалів та більше 4 000 співробітників.  Головний фактор, що впливає на динамічний ріст компанії - широкий асортимент продукції, що включає меблі на будь-який гаманець. Крім того, Segmüller завжди робить акцент на якісному обслуговуванні. Це і презентація широкого асортименту продукції у виставкових залах, і доставка необхідних меблів замовникам у максимально стислі строки, і надання корисних консультацій в магазинах. 

Проблема


Ефективність складських операцій - дуже важливий аспект.
Щоб надавати послуги такого рівня та залишатися рентабельним, Segmüller вкрай необхідно працювати продуктивно та ефективно - і це вдвічі складніше для складських операцій.  Процес етикетування постачаємої продукції забезпечує ефективність роботи. Так, етикетування усієї продукції, що надходить, за допомогою стаціонарного принтера займає дуже багато часу, оскільки працівникам доводиться постійно бігати від принтера до складських відсіків та назад, для того щоб збирати надруковані етикетки. Крім цього, довгий шлях до принтера може стати причиною виникнення помилок, наприклад, попередньо роздруковані етикетки можуть перемішатися, в результаті чого продукція буде етикетована неправильно. В кінці кінців було зроблено висновок, що мобільне рішення для друку може оптимізувати процес етикетування, максимізувати продуктивність  праці співробітників, зменшити кількість допустимих помилок та значно знизити витрати. Ось чому Segmüller використовує портативні принтери етикеток для ідентифікації продукції на своїх складах та у відділах прийому товару, а також для підвищення продуктивності праці свого персоналу. Ця компанія успішно використовувала мобільні принтери багато років, тому, коли прийшов час замінити існуючу систему, команда на чолі з менеджером по інформаційним технологіям компанії Segmüller, Герхардом Вашке, прийняла рішення придбати мобільні принтери нового покоління.  Компанія доручила це beic Ident GmbH, давньому партнеру та постачальнику розроблюваних за індивідуальним замовленням апаратних та програмних рішень у сфері систем ідентифікації.  Їхньою задачею було впровадження сучасної, ефективної системи із застосуванням захищених принтерів, яка ще більше збільшила б продуктивність та ефективність складських операцій.  Портативний принтер етикеток RL4 від Datamax-O’Neil був підходящим кандидатом, на 4 складах в експлуатацію було введено 20 таких пристроїв у поєднанні з мобільними комп’ютерами MC9090 від Motorola Solutions. 

Рішення


RL4 - не просто підходящий варіант для складних умов роботи в складських приміщеннях.
RL4 - саме те рішення, яке було необхідне компанії Segmüller. 4-дюймовий термопринтер від Datamax-O’Neil - один з найбільш захищених портативних принтерів етикеток на ринку, і він був спеціально розроблений для використання в складних умовах. Він надає користувачам максимальну надійність та міцність, безперебійно друкуючи етикетки навіть після падіння на бетон.  Простої та затримки, які виникали при використанні попереднього рішення, тепер значно скоротилися. Більш того, RL4 - це високопродуктивний принтер з максимальною швидкістю друку 120 мм в секунду. Ще один ключовий критерій, позначений компанією Segmüller, полягав в тому, що рішення повинно було легко інтегруватися в існуюче програмне середовище. Принтер від Datamax-O’Neil відповідав даній вимогі.  Він підтримує емуляцію різних мов керування принтером і сумісний з програмним забезпеченням для управління складами, яке використовувала компанія Segmüller.  Більш того, RL4 от Datamax-O’Neil сконструйований так, що його запросто можна носити на ремені або встановити на такі засоби транспортування, як виделкові навантажувачі або підйомники-завантажувачі. Крім того, RL4 дуже практичний та простий в експлуатації завдяки своїй ергономічній конструкції. По суті, матеріал для етикеток можна замінити одною рукою.

Результати


Сучасне рішення для друку оптимізує робочі процеси компанії Segmüller в енній степені.
Застосування мобільного принтера етикеток RL4 від Datamax-O’Neil дозволило компанії Segmüller досягти більш високих показників зростання продуктивності складських операцій. Робітники, які доставляють товари в складські відсіки та на полиці, сканують європейський код номерів виробів (EAN) на упаковці за допомогою комп’ютерів MC9090 від Motorola Solutions.  Потім ці дані передаються на портативний принтер етикеток, який роздруковує етикетку, використовуючи відскановану інформацію. Етикетки самоклеючі, тому їх можна одразу ж наносити на товари. В цьому багато переваг. По-перше, практично виключається ризик вчинення помилки при етикетуванні.  По-друге, це означає, що співробітники, які забирають товари зі складу для продажу або відправки, зможуть швидко знаходити необхідні вироби. Також висока швидкість друку принтера RL4 дозволяє робітникам друкувати більшу кількість етикеток за годину. Оскільки роздруковані етикетки дуже високої якості, і відбраковується зовсім незначна їх кількість, компанія Segmüller в подальшому також змогла підвищити свою продуктивність, знизити кількість матеріалів, що витрачаються і, відтак, знизити витрати.  Завдяки тривалому часу роботи  акумулятора та великій місткості матеріалу, RL4 не потрібно перезаряджати або завантажувати новий матеріал для друку етикеток протягом зміни. Компанія Segmüller зекономила і на вартості придбання принтера RL4, і на значному зниженні експлуатаційних витрат, у порівнянні з попереднім рішенням.  Основна причина цього - захищена конструкція принтера. «Ми абсолютно задоволені роботою RL4 від Datamax-O’Neil, так що ми впевнені, встановлення цих принтерів було правильним рішенням, - говорить Герхард Вашке. - Не тільки наші складські операції стали більш продуктивними та ефективними, але і співробітники, які користуються принтерами кожного дня, одностайно дають позитивну оцінку роботи принтера RL4».

Про компанію Segmüller: Segmüller - одна з провідних німецьких мебельних компаній, розташована на півдні Німеччини. Вона вже 85 років славиться своїми високоякісними меблями. В компанії працює більше 4000 співробітників в мебельних магазинах, розташованих у Франкфурті-на-Майні, Вайтерштадті, Мангеймі, Нюрнберзі, Штутгарті, Фрідберзі та Парсдорфі, а також у двох великих логістичних центрах.  Segmüller - єдина роздрібна мебельна компанія в Германії з власною фабрикою по виготовленню м’яких меблів.

Про компанію beic Ident: beic Ident GmbH пропонує розроблювані по індивідуальному замовленню апаратні та програмні рішення в сфері систем ідентифікації.  Її асортимент включає рішення для формування замовлень, ведення обліку, вивозу та транспортування товарів, а також відправки вантажів партіями, та бездротові протоколи для використання компонентів мережі WLAN. На базі академії beic Academy компанія також пропонує навчальні курси по сучасним розробкам, що охоплюють всі аспекти технологій ідентифікації. 

Про компанію Motorola Solutions: Motorola Solutions - провідний постачальник спеціалізованих комунікаційних рішень та послуг для корпоративних та державних клієнтів.  Завдяки революційній інноваційній технології комунікації вона є світовим лідером в своїй сфері, який дає можливість своїм клієнтам бути на висоті у важливих аспектах їх діяльності. Акції Motorola Solutions торгуються на Нью-Йоркській фондовій біржі (MSI).

Про компанію Datamax-O’Neil: Datamax-O’Neil - надійний міжнародний постачальник стаціонарних, портативних та мобільних рішень для друку етикеток та чеків, які дають можливість компаніям сфери виробництва та поставок користуватися перевагами автоматичної ідентифікації продукції.  Продукція компанії призначена для широкого спектра сфер застосування, включаючи такі сектори ринку, як промисловість, охорона здоров’я, автотранспортна сфера, а також продаж та купівля проїзних квитків.


<< Назад