Приводьте клієнтів до нас – отримуйте захищені смартфони у подарунок!

Основні умови акції:

  1. Лише нові клієнти. Якщо запропонованому клієнту ми вже продавали бирки для маркування, цей клієнт не буде вважатися новим. Відповідно, такі продажі не враховуватимуться. Дізнатися, новий клієнт чи вже існуючий, можна, написавши запит на скриньку zakaz@latschbacher.com.ua (ми просимо саме писати листи, щоб фіксувалися всі звернення).
  2. Типи бирок та ціна за одиницю. В акції приймають участь такі типи бирок: Signumat Industry Linе (2,04 грн., з ПДВ), «Сігнумат Україна (1,64 грн., з ПДВ), інша бирка під замовлення (2,04 грн. та вище, з ПДВ).
  3. Мінімальна партія для замовлення. 10 000 бирок. При цьому максимальна кількість бирок не обмежена.
  4. Термін дії акції. З 1 листопада до 24 грудня 2018 року включно. Результати акції будуть підведені та оприлюднені в кінці 2018 року, щоб подарунки могли потрапити до своїх власників ще до Новорічних свят.
  5. Подарунки. Захищені смартфони Sigma серії PQ отримають троє учасників, завдяки активній роботі яких буде продано найбільшу кількість бирок в період проведення акції.

Додаткові умови акції:

  1. Продаж бирок здійснюється напряму від компанії «Латчбахер Україна» на адресу деревообробників.
  2. Звертаючись до нас, потенційний клієнт має назвати пароль – ім’я та прізвище людини, яка порекомендувала йому звернутися до нас.
  3. Кількість балів = кількість проданих бирок. Чим більше продажів - тим більше балів отримає учасник акції.

Виникли запитання?

Скринька zakaz@latschbacher.com.ua чекає на звернення всіх потенційних учасників цієї акції.


<< Назад