РЧІД-етикетки для виробників бетону

Відстеження та контроль

характеристика принтерів H-Class

 РЧІД-етикетки для виробників бетону

 

Коли Том Тілсон, президент компанії  Tema Solutions (Хадсон, Массачусетс), створював Cast-A-Code, продукт, який дозволив би виробникам збірних залізобетонних виробів відстежувати інформацію про стан конструкцій протягом усього терміну їх експлуатації, він звернувся до технології радіочастотної ідентифікації (РЧІД), оскільки з її допомогою можна зберігати та дистанційно збирати дані. Залучивши РЧІД у рішенні Cast-A-Code компанії ТЕМА, Тілсон вирішив давню проблему відстеження інформації у цій сфері промисловості. Однак технічна проблема, що стосується друку РЧІД-тегів, ледь не викликала крах рішення Cast-A-Code компанії ТЕМА.

Як говорить Тілсон, однією з головних перешкод у використанні РЧІД в Cast-A-Code, чи у будь-якій схожій ситуації, де необхідне друкування РЧІД-тегів, стало дещо під назвою "крок". Крок має на увазі те, наскільки близько етикетки розташовуються одна до одної у процесі друку. Крок відмічається на кожній етикетці, щоб позначити початок та кінець кожної етикетки. Проблеми з кроком можуть зіпсувати точність друку. Коли мова йде про РЧІД-зчитувачі, етикетки повинні бути надточними та чіткими.  «Багато з інженерів-конструкторів та спеціалістів у цій сфері казали мені, що на ринку немає принтеру, який міг би друкувати етикетки для нашої сфери вірно», - розповідає Тілсон.

Спеціалісти виявилися праві, але з одним єдиним винятком. Тілсон провів оцінку декількох принтерів і, на щастя, виявилося, що принтери Н-Class від Datamax-O’Neil (Орландо, Флоріда) здатні впоратися з вимогами у визначенні кроку у випадку Cast-A-Code. З усіх принтерів, що були протестовані  Тілсоном, лише компанія  Datamax-O’Neil надала принтер, який відповідав вимогам. «Спочатку у нас була паніка, тому що ми виконали величезну роботу зі створення програмного забезпечення Cast-A-Code та пластикового РЧІД-тегу, - говорить Тілсон. - Ми співпрацювали з інженерами Datamax-O’Neil, щоб трохи доробити наш додаток, і виявилося, що принтер H4212  може друкувати РЧІД-етикетки.  Можливо інші принтери, що представлені на ринку, не можуть вирішити проблем з кроком, що виникають під час друку РЧІД етикеток, але принтеру H4212 це не лише під силу, він справляється з цим чудово».

Тілсон встановив принтер H4212 та спробував роздрукувати 1000 етикеток за один раз. Він був радий повідомити, що принтери H4212, які він обрав для їх випадку, виконують поставлене завдання на 100 відсотків. «Не було ні одного зіпсованого тегу, - каже Тілсон, - І на виробництві теги працюють безвідмовно».

Відмінна робота принтерів Datamax-O’Neil не здивувала Тілсона: «Враховуючи наш минулий досвід використання продукції Datamax-O’Neil, ми не мали сумнівів, що для нас це найкраща система з точки зору ціни та надійності».

Як розповідає Тілсон, принтери H4212 забезпечують необхідну йому швидкість друку та надійне функціонування, особливо у ході подальшого впровадження Cast-A-Code у сфері виробництва бетону. «Ми вперше впровадили цей продукт у січні 2008 року, і ми вже маємо п'ять замовників з числа виробників збірних залізобетонних виробів. Протягом наступних двох років, ми сподіваємося, цей продукт будуть використовувати вже 60 компаній. В найближчому оточенні доволі багато потенційних клієнтів для цього рішення».  Рішення Тілсона об'єднує традиційні етикетки зі штрих-кодом та РЧІД теги DogBone, які робить компанія UPM Raflatac (Тампере, Фінляндія). Тілсон зробив наступним чином: традиційна етикетка зі штрих-кодом та тег UPM Raflatac DogBone разом розміщуються в герметичній, пластиковій коробці. Весь пакет надається виробнику, який монтує цю коробку у збірний бетонний виріб. Поміщена в пластик етикетка зі штрих кодом містить читабельний для людини серійний номер та інформацію про контракт компанії.  Після встановлення, теги забезпечують відстеження виробів протягом всього циклу існування.

Бізнес Тілсона продовжує розвиватися, і він планує використовувати більше принтерів у своїх виробничих процесах. Оскільки його бізнес зростає, Тілсон каже, що він впровадить додаткові принтери Datamax-O’Neil Н-Class у виробничих процесах компанії ТЕМА. Можливо, Тілсону доведеться замовляти нові принтери зовсім скоро: « Сьогодні ми лише завершили виконання замовлення на поставку біля мільйону тегів», - каже він. 

Тілсон припускає, що буде друкуватися від 2 до 6 мільйонів тегів за рік, коли компанія буде працювати на повну потужність.  Біля двох етикеток за секунду чи 30 етикеток за хвилину, швидкість роботи та надійність принтеру - головне для нього, тому він вирішив працювати з Datamax-O’Neil.


<< Назад