Принтери E-Class допомагають робити замовлення в інтернеті

Представляємо друкарський пристрій E-Class для друку етикеток для ринку лікувальних засобів для домашніх тварин

 

Корпорація Yoshida, американський експортер лікарських засобів для домашніх тварин, зіштовхнувся зі складностями під час друку транспортних етикеток для своїх японських клієнтів. Компанія нещодавно відкрила японську версію свого сайту з можливістю купувати продукцію онлайн за допомогою кредитних карток і відправляти замовлення австралійському дистриб’ютору на обробку.  Однак складність цього використання полягала у пошуку правильного рішення під час нанесення етикеток.

Бредлі Вест, керівник IT відділу Ikon Studio (розробника японської версії сайту Yoshida) зв’язався з Dy-Mark, авторизованим торговим посередником, розташованим в Квінсленді, Австралія, для отримання допомоги у вимогах до етикетування. Ikon Studio обрала Dy-Mark через їх виключне обслуговування клієнтів та зацікавленості в усьому проекті, а не тільки у продажу принтерів.

В процесі замовлення цього пристрою, японські клієнти заходять на сайт, обирають бажану продукцію і вносять контактну інформацію і дані кредитної картки. Після успішного завершення транзакції з кредитною карткою, замовлення автоматично надсилається австралійському дистриб’ютору для проведення відправки. Для того щоб легко відправити необхідну продукцію, дистриб’ютору потрібен був принтер етикеток, який міг би автоматично друкувати транспортні етикетки, використовуючи інформацію, надану клієнтом.

Dy-Mark рекомендував принтер Datamax-O’Neil E-4203 з варіантом використання процесора Kanji. Цей варіант є розділом для розширення пам’яті, куди входить флеш-модуль на 3 МБ, з західними, європейськими і азіатськими мовними можливостями. Легка вага, компактний дизайн принтера також були важливими характеристиками даного пристрою.

«Ми обрали принтер етикеток Datamax-O’Neil E-4203, оскільки він ідеально відповідає вимогам  транспортування, відправки і етикетування інвентарю, - заявив г-н Вест. - E-4203 здатний друкувати штрих-коди EAN128 та всю іншу стандартну для індустрії систему позначень, в тому числі PDF417 і штрих-код MaxiCode 2D. Він також може друкувати складні транспортні символи і формати етикеток».

За допомогою встановленого принтера E-4203, етикетка друкується в той самий момент, коли приходить інформація про замовлення. На етикетці вказано адресу відправки разом з кодом і кількістю продукції. Оператору просто необхідно визначити код продукції вказаний на етикетці, упакувати продукцію, нанести етикетку на упаковку і відправити її.

Протягом першого місяця експлуатації кількість замовлень системи було на загальну суму близько 1 000 австралійських доларів на день, тепер сумарний оборот перевищує 500 000 австралійських доларів за перший повний рік експлуатації. Оскільки надрукована етикетка містить всю необхідну інформацію, від робітника вимагається мінімум зусиль для того, щоб підготувати товар до відправки (переклад на японську не вимагається). Отже, співробітники тепер можуть направити свої зусилля на реалізацію інших можливостей в сфері продаж і маркетингу компанії.


<< Назад