Практичні випадки використання NAUTIZ X1

У Швейцарських Альпах мотоциклісти пересуваються за допомогою системи навігації NAUTIZ X1.

  Хто б не був творцем нашої планети, Швейцарію він створив для мотоциклістів. Кожне шоссе, кожна стежина, кожен поворот і кожне озеро – мрія мотоцикліста.

  Кілька вільних днів та чудова погода - найкращі умови для мототуру через Швейцарські Альпи. І наприкінці червня пара колег з німецької компанії Handheld вирішили скористатися цими ідеальним умовами.

  Гельмут Фойрхубер, керівник компанії Handheld Germany (Німеччина), та Бернхард Кріххаммер, агент з продажу товарів Handheld, вирушили до Швейцарії, щоб зустрітися там з Андреасом Хітцом, керівником компанії Handheld Swiss (Швейцарія), та своїм другом Ріно Пікколі й здійснити мототур через Швейцарські Альпи. Провідником для них був надійний смартфон.

  «Тур на мотоциклах без особливих зусиль можна спланувати за допомогою Google Maps, але маршрут завжди змінюється тільки-но ми опиняємося на дорозі, і тоді знайти вірний шлях стає вже не так легко, тому що мотоцикли, нажаль, не обладнані навігаційною системою, - каже Андреас Хітц. Для пошуку шляху ми можемо придбати та інсталювати навігаційний комплект або ж використати NAUTIZ X1, який маємо з собою».

  За умов наявності автомобільного тримача смартфон NAUTIZ X1 є ідеальним навігатором. Окрім вмонтованої системи ublox-GPS він оснащений датчиком удару, а наявність акселерометру тільки розширює можливості опцій навігації.

nautiz-x1-in-use nautiz-x1-in-use2

nautiz-x1-in-use3 nautiz-x1-in-use4

  NAUTIZ X1 має захист класу IP67, а це означає, що прилад повністю захищений від проникання води та дорожнього пилу. Смартфон відповідає стандарту MIL-STD-810 та має високий ступінь захисту проти вологості повітря, вібрацій, падіння та екстремальних температур. Дісплей NAUTIZ X1 стійкий до виникнення подряпин, а прочитати інформацію на ньому можна навіть високо над гірськими долинами при сонячному освітленні.

  За допомогою Bluetooth сигнал передається до гарнітури у шоломі (шолом-навушників), таким чином водій може відповідати на дзвінки і підчас руху на дорозі. Високошвидкісна камера з матрицею 5 мегапікселей дозволяє робити дивовижні фото заворожливого пейзажу Альпів.

  Упродовж туру смартфон NAUTIZ X1 повинен був витримати низькі температури, дощ, багато пилу, велику кількість ударів та вібрацій. У наших мотоциклістів проблем з технікою за таких умов не виникло.

  «NAUTIZ X1 – дійсно, універсальний прилад, - каже Гельмут Фойрхубер, - ми використовували його як навігатор, телефон, камеру, а інформацію на дисплеї можна було побачити і при сонячному освітленні».

  Наступного разу команда Handheld планує здійснити тур через Доломитові Альпи в Італії. І цього разу провідником стане NAUTIZ X1, тому що за таких чудових умов кожний маршрут – це подія, і немає ніяких причин відхилятися від курсу.


<< Назад