Серія високофункціональних принтерів Performance Series

Огляд

Інтелектуальний промисловий термопринтер 

Принтери Performance Series від Datamax-O’Neil – це новий, інноваційний клас принтерів, створених для вирішення ряду проблем,  з якими стикалися користувачі термопринтерів протягом багатьох років.  Результат – клас принтерів, що краще завантажуються, простіший у використанні, та легше інтегруються, у порівнянні з решта існуючими термопринтерами.  Принтери Performance Series забезпечують бездоганну якість друку, мають функції автозавантаження, зручний у використанні кольоровий сенсорний екран, забезпечують точне розміщення тексту на сторінці, та підтримують стандартну мову керування принтерами, РCL.  Мова PCL стандартизована для роботи з різноманітними операційними системами, тому вона незалежна від прикладного програмного забезпечення, що використовується на комп'ютері.  Це забезпечує більш швидку і легку автоматичну інтеграцію, завдяки чому налаштування та запуск Ваших систем друку виконуються швидше.  Принтери Performance Series обладнані кутовою друкувальною голівкою, що дозволяє друкувати на синтетичних, самоклеючих матеріалах, тегах та пластику. 

Принтери Performance Series ідеально підходять покупцям, що враховують загальну вартість володіння та розуміють, що цінність – це значно більше, ніж  вартість виробу, це перевага, яка буде враховуватися протягом усього терміну експлуатації принтеру.  

Погляньте самі. Performance Series

Короткий огляд технічної характеристик:

Прямий термодрук, термотрансферний друг ( опційно)

Довжина друку: 0,25" - 36" [6,35 мм - 915 мм]

Ширина друку: 4,16" [105,7 мм], максимальна: 4,27" [108,5 мм]

Розділова здатність 300 dpi [11,8 точок/мм], додатково 600 dpi [23,6 точок/мм]

Швидкість друку: 6 дюймів/сек [152 мм/сек], максимальна: 10 дюймів/сек [254 мм/сек]

Характеристики та переваги

Отримайте максимум за свої гроші

Принтери Performance Series мають наступні характеристики:

Легка інтеграція в систему керування підприємством – перевага термопринтера штрих-кодів, що підтримують мову PCL5.  Додатки проміжного програмного забезпечення більше не потрібні у мережі підключення принтеру.  Усі принтери Performance Series схвалені за програмою відповідності виробників принтерів SAP®.

Автозавантаження витратних матеріалів та калібрування, що звільняють операторів від складного налаштування, яке займає багато часу.

Користувачі лазерних та струменевих принтерів можуть відчути переваги захищеного термопринтера штрих-кодів та зменшити експлуатаційні витрати завдяки безшовної інтеграції приладу, що підтримує мову PCL5.

Стандартна мова PCL5 дозволяє користувачам виконувати налаштування принтерів швидше та пропонує практично безмежний вибір додатків.

Графічний кольоровий сенсорний екран із зрозумілим меню спрощує інтерфейс користувача та навігацію.

Кутова друкувальна голівка дозволяє використовувати всю площу етикетки, що дає можливість користувачам створювати та зашифровувати штрих-коди, що містять детальну інформацію.  Можливий друк на різноманітних матеріалах, що дозволяє друкувати етикетки на синтетиці, тегах, самоклейких матеріалах та пластику. 

Усі принтери Performance Series обладнані друкувальною голівкою з розділовою здатністю 300 точок/дюйм, завдяки чому користувачі отримують перевагу у вигляді друкувальної голівки з більш високою розділовою здатністю, кращою якістю тексту, зображення та штрих-коду за ціною друкувальної голівки з розділовою здатністю 203 точок/дюйм.

Лита рама та металічні кришки, спеціально створені для важких умов роботи.

50 вбудованих масштабованих шрифтів - новий стандарт для термодруку штрих-кодів. Більше немає обмежень у виборі шрифту, користувачі можуть створювати нестандартні етикетки за своїм бажанням.

Переваги Performance Series включають в себе:

Мова PCL5, використання якого не потребує ліцензії, - Performance Series  пропонує міжнародний стандарт/мову керування, сумісний з лазерними принтерами, що забезпечує легке інтегрування в SAP – оточенні та інші мережеві середовища.

Найбільш прогресивний інтерфейс – простий у використанні кольоровий сенсорний екран робить налаштування та налагодження роботи простішим.  Якість друку можна налаштовувати на передній панелі принтеру, визначення типу та завантаження матеріалу, а також контроль натягування стрічки, виконується автоматично.

Величезна кількість опцій! Принтери Performance Series представлені з багатьма опціями, щоб задовольняти найбільш різноманітні вимоги. Серед них: внутрішній перемотувальний пристрій, пристрій для відокремлення етикетки від підкладки та ножиці, порт USB-host, GP 1/0, 802.11 b/g, звукова сигналізація та захисна кришка.

Найнижчі експлуатаційні витрати - Вартість принтерів Performance Series нижча, ніж у аналогічних принтерів промислового класу, а їх міцна конструкція забезпечує довгі роки надійної роботи.   Принтер має стандартні функції, які зазвичай є опціями для аналогів.  Принтери Performance Series володіють найкращими перевагами серед високо функціональних принтерів промислового типу.

Додаткові можливості

Розширте свої можливості

Принтери Performance Series мають різноманітні додаткові можливості та допоміжне обладнання, що дозволяє задовольнити вимоги багатьох промислових сфер.  Повний список додаткових можливостей та допоміжного обладнання Ви знайдете на сторінці центру клієнтської підтримки.  Найпоширеніші опції надані нижче:

Термодрук

Метод друку, за якого використовується фарбувальна стрічка для створення винятково чіткого зображення, на відміну від прямого термодруку. Інтелектуальна конструкція контролера стрічки дозволяє регулювати натягнення за допомогою двох двигунів постійного тиску.  З такою маточинею можна використовувати фарбувальну стрічку з намотуванням фарбувальної поверхні як всередину, так і назовні.

Датчик етикеток

Пристрій контролю виведення етикеток, що дозволяє починати наступний друк лише після вилучення попередньої надрукованої етикетки.

Зовнішній перемотувальний пристрій

Зовнішній перемотувальний пристрій (для рулонів шириною до 4,5 " та зовнішнім діаметром 8") використовується для перемотування етикеток в рулон по мірі друку. Це дозволяє друкувати велику кількість рулонів етикеток чи тегів та розподіляти їх для використання.

Пристрій для відокремлення надрукованої етикетки від підкладки.

Конструкція, призначена для роботи за високих навантажень у важких умовах експлуатації, де застосовуються клейкі речовини чи поліефірні клеї. Мінімальна довжина етикетки - 1,5 дюйми ( 38мм).  

Ніж для відрізання етикеток

Автоматичне налаштування підключеного пристрою: під'єднайте ніж, і його буде автоматично виявлено при ввімкнені живлення. Обертовий механізм здатен різати матеріал товщиною від 0,0025" до 0,0100"  (0,0635 мм - 0,254мм), його мінімальний термін експлуатації – 500 000 відрізів.

Внутрішнє перемотування

Функція тугого перемотування етикеток в рулони діаметром 5,5 " та їх насадка на основу діаметром 3".

Порт внутрішньої мережі LAN (Ethernet) 

Забезпечує можливість мережевого підключення, сумісного використання мережі та керування мережею.  Можливість підключення по мережі LAN забезпечує більш ефективне використання принтеру.

Опція GPIO (карта виконавчого пристрою). 

Сигнали GPIO дають можливість виконавчому засобу (зовнішньому) керувати принтером за допомогою транзисторно-транзисторної логіки (ТТЛ).

Бездротова мережа LAN

Бездротове підключення мережі LAN має ті самі плюси, що і LAN-порт, з єдиною перевагою у тому, що нема необхідності у дротовому підключенні; це забезпечує мобільність і не потребує витрат на під'єднання кабелю.

Один порт USB-host 

Можна під'єднати та користуватися такими пристроями введення, як сканери, клавіатура та флеш-накопичувачі.  Це дозволяє використовувати принтер без комп'ютера.

Програмне забезпечення

Розширте можливості свого принтеру

ПЗ принтерів Datamax-O'Neil просто встановлюється, ним легко керувати та адаптувати його під вимоги користувача. Завдяки розширеним функціональним можливостям принтери Datamax-O'Neil зводять до мінімуму участь оператора, та автоматизують багато задач, для виконання яких зазвичай необхідні оператори чи технічні спеціалісти.

Засіб конфігурування Configuration Utility

Configuration Utility - це програмний додаток на базі Windows, що забезпечує легкий доступ та можливість налаштування принтерів  Performance Series. Ним можна користуватися за допомогою будь-якого комунікаційного порту Вашого принтеру; дозволяє зберегти налаштування для їх застосування на іншому принтері. Це допоможе Вам, якщо будете змінювати чи додавати принтери, якими Ви користуєтеся.

Програма оновлення Upgrade Utility Tool

Upgrade Utility Tool - програмний додаток на базі Windows, який забезпечує легке оновлення та можливість налаштування принтерів Performance Series. Ним можна користуватися за допомогою комунікаційного порту Вашого принтеру

Драйвер Windows

Принтери Performance Series мають драйвери для роботи з останніми версіями операційної системи Windows. Драйвери дозволяють користувачу переглядати та змінювати налаштування принтеру, знаходячись у будь-якому програмному додатку Windows, що спрощує процес друку. Драйвери Windows зберігаються на  CD  диску, що йде в комплекті з принтером, чи їх можна завантажити на сайті  www.datamax-oneil.com.        

Драйвер SAP®

Принтери Performance Series сертифіковані компанією  SAP, що дозволяє їм легко інтегруватися в SAP-оточенні.  Драйвери SAP забезпечують відповідність якості друку найвищим існуючим стандартам.

Засоби перекладу Translation Utility

Засоби перекладу Translation Utility Tool дозволяє перекладати екранне меню (у тому числі на азіатські мови).

Рішення

Рішення промислового класу для Вас

Принтери Performance Series можуть використовуватися в найрізноманітніших сферах, оскільки можливе використання різноманітних матеріалів, підтримуються різноманітні способи з'єднання, емуляції та інші опції. Принтери Performance Series є ідеальним рішенням у промисловому виробництві, сфері транспортних перевезень та логістики, виробництві продуктів харчування та напоїв, а також фармацевтиці.

Промислове виробництво

Виробники використовують принтери  Performance Series  на будь-яких етапах лінії виробництва у складних умовах роботи 24 години на добу, 7 днів на тиждень.  Принтери Performance Series використовуються в багатьох сферах, включаючи відстежування товарно-матеріальних цінностей, етикетування у процесі виробництва, нанесення фірмових етикеток, а також етикеток з інструкціями, та багато іншого.

 Перевезення і логістика

У сфері перевезень і логістики для розподілу та зберігання використовуються етикетки зі штрих-кодами, переважно для етикетування виробів, що постачаються із зазначенням важливої інформації про поставку.  Оскільки усі поставки різні, принтер етикеток повинен бути здатен друкувати велику кількість етикеток з даними, що постійно змінюються.  Принтер Performance Series  ідеально відповідає вимогам станції перевантажень, нанесення транспортних етикеток, відстежування піддонів та складських приміщень.

Виробництво продуктів харчування та напоїв

У сфері виробництва м'ясних продуктів та продуктової промисловості принтери штрих-кодів використовуються 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Загалом вони використовуються для друку етикеток з високою розділовою здатністю, етикеток із зазначенням терміну придатності, дати і часу, етикеток для ідентифікації виробу, а також транспортних етикеток.   У багатьох випадках потребується водонепроникність, тоді увесь принтер вміщується у нержавіючий корпус.

Фармацевтика

Аптеки використовують принтери Performance Series для друку етикеток для нанесення рецептів.  Етикетки, що містять важливу для пацієнта інформацію, прикріплюються на пляшечку з ліками чи коробку з таблетками.  Друк такої інформації, замість ручного нанесення інформації, допомагає уникнути помилок та невірного трактування, що може призвести до серйозних наслідків.  Найбільш розповсюджені додатки призначені для нанесення етикеток з інформацією про відповідність стандартам, відстеження та контролю за пересуванням медикаментів та роботи з їх списками.


<< Назад