Nautiz X8 дорогою лідера

Nautiz X8Займаючи позицію лідера нового покоління кишенькових комп'ютерів, ергономічний Nautiz X8 пропонує найбільший та найдивовижніший сенсорний дисплей у своєму класі, а також безпрецедентне поєднання обчислювальної потужності, можливості встановлення Інтернет-зв'язку та міцності.

  Nautiz X8 не тільки складе Вам компанію у дорозі, але і покаже Вам шлях. Цей динамічний портативний пристрій обладнаний високошвидкісним двоядерним процесором Texas Instruments 4470 із тактовою частотою 1,5 ГГц, 1 Гб оперативної пам'яті, 4 Гб флеш-пам'яті iNAND та літій-іонним акумулятором ємкістю 5200 мАг, який тримає заряд до 12 годин. Вибір операційної системи - Android 4.2.2 або Windows Embedded Handheld 6.5.3 надасть Вам можливість обирати ту платформу, яка найкращим чином задовольнить Ваші потреби.

  Не порушуючи стилю та ергономіки пристрою, кожна деталь Nautiz X8 ретельно спроектована для використання КПК у відкритому просторі. 4,7-дюймовий дисплей високої яскравості є найбільшим, який Ви знайдете на будь-якому іншому аналогічному комп'ютері, а за допомогою легкого дотику та рухів пальців Ви можете керувати сучасним ємкісним сенсорним екраном так само, як використовуєте свої персональні інтелектуальні пристрої. За міцністю Nautiz X8 не має рівних. Пристрій має захист ступеню IP67 та відповідає суворим вимогам американського військового стандарту MIL-STD-810G. Це означає, що він не чутливий до пилу та вологи, витримує багаторазові падіння, сильні вібрації та робочі температури від 30 до 60°C. І все це в одній тоненькій привабливій коробці вагою 490 грам.

  Nautiz X8 пропонує виняткове поєднання інтерфейсних та функціональних засобів, серед яких GPS-приймач на чіпсеті u-blox, Bluetooth 2.0, а також функція Wi-Fi 802.11b/g/n. Вмонтована 8-мегапіксельна камера з автофокусом і світлодіодним спалахом дозволяє швидко реєструвати візуальні дані та передавати їх за допомогою GSM/UMTS або CDMA. Ви постійно залишаєтеся на зв'язку незалежно від того, куди прямуєте. Вимірюйте прискорення та змінюйте орієнтацією екрану через вбудовані G-сенсорні акселерометр і гіроскоп або пересувайтеся за допомогою інтегрованих компасу та висотоміру. У випадку, якщо навіть цих засобів недостатньо, за рахунок своєї відкритої архітектури та унікальної системи кришок Nautiz X8 можна доповнити додатковим, орієнтованим на користувача та мету застосування, обладнанням.

  Універсально обладнаний Nautiz X8 придатний до використання у сільському та лісовому господарстві, спеціалістами громадської безпеки та озброєних сил, для реєстрації даних в полі, а також в галузі геоінформаційних систем та топогеодезичних робіт. Він ідеально пристосовується до Ваших виробничих умов та технічних вимог.
Просто візьміть із собою Nautiz X8 або носіть його у кобурі, покладіть пристрій у свою сумку або зафіксуйте у Вашому транспортному засобі. Що б Ви не робили, намагайтеся тримати поруч міцний та надійний Nautiz X8, і вже скоро Ви запитаєте себе, як раніше обходилися без цього пристрою?

 


<< Назад