Nautiz X 5 Багатофункціональність і потужність

nautiz x5

Маленький, але потужний Nautiz X 5 - це багатофункціональний КПК, що володіє найкращим у своїй категорії поєднанням функціональних характеристик. Гаджет спроектований для оптимальної обчислювальної роботи в польових умовах, тому його забезпечили повним пакетом функцій.

Насамперед, Nautiz X 5 швидкий і потужний. Його високошвидкісний процесор Xscale, що працює на частоті 806 МГц, оперативна пам'ять в обсязі 256 МБ і 512 МБ флеш-пам'яті - неперевершені показники на ринку кишенькових комп'ютерів. Таким чином, можна сміливо стверджувати, що КПК відповідає вашому темпу роботи. Він легкий у використанні і практичний. Тільки уявіть: операційна система Windows Mobile 6.1, екран, що не «сліпне» навіть при денному світлі, відеоадаптер VGA і батарея, яка працює від однієї зарядки довше, ніж триває робочий день. Цей компактний персональний комп'ютер нічим не гірше звичайного ПК.

Nautiz X 5 також обладнаний вбудованою 3-мегапіксельною камерою з автофокусуванням і світлодіодним спалахом, додатковим модулем зв'язку стандарту GSM / UMTS, високошвидкісним підключенням формату HSDPA технології передачі інформації 3G, лазерним скануючим пристроєм для зчитування штрих-кодів, а також GPS з потужністю SiRF Instant Fix II, що гарантує обчислення розташування в лічені секунди.

Нарешті, цей кишеньковий комп'ютер досить міцний для того, щоб можна було скрізь брати його з собою. Класифікація IP65 означає, що Nautiz X 5 пилонепроникний і добре захищений від попадання води, він витримає падіння з висоти 1,8 метра і може працювати в широкому діапазоні температур. Його вага становить лише 390 грам, і він з легкістю вміщуєтся на вашій долоні.

Nautiz X 5 володіє всіма характеристиками і технологіями,що  необхідні для сучасної людини. У будь-яких умовах, що б не відбувалося навколо, він просто робить свою роботу і робить її добре.


<< Назад