Завдяки мобільним пристроям продавати квитки стало ще простіше

NAUTIZ ETICKET PRO II

NAUTIZ ETICKET PRO II

Завдяки мобільним пристроям продавати квитки стало ще простіше

Розумний вибір для електронного збору оплати та перевірки квитків - Nautiz eTicket Pro II - поєднує в собі максимальну мобільність та справжню функціональність в польових умовах.  Даний КПК є надійним та ефективним інструментом здійснення транзакцій та перевірок, розроблений для робітників міського транспорту - він багатофункціональний, компактний та по-справжньому портативний, а також слугує надійним рішенням для проведення розрахунків в складних польових умовах.

Вбудований пристрій зчитування смарт-карт Arcontia робить Nautiz eTicket Pro II надшвидким та точним інструментом безконтактного збору даних про сплату.  Даний потужний зчитувач відповідає стандарту ISO/IEC та ISO14443 пристроїв типу A/B RFID, та обладнаний двома інтегрованими модулями захисного  доступу (SAM) для здійснення безпечних транзакцій.  Безконтактне електронне з'єднання між карткою та зчитувачем здійснює швидке з'єднання, необхідне в системах безпеки та сплат.

Nautiz eTicket Pro II обладнаний усім необхідним для тих, хто знаходиться в постійному русі.  Його резистивний сенсорний екран з підвищеним рівнем яскравості має просторий та зручний мобільний робочий простір, не жертвуючи при цьому портативністю - цей надміцний пристрій важить всього 335 грам (11,8 унцій).

Пристрій постачається з високопродуктивним перетворювачем зображення 2D для сканування та зчитування штрих-кодів та інтегрованим приймачем u-blox® GPS  з вбудованим функціоналом для навігації. Гаджет також обладнаний 5-мегапіксельною камерою з автофокусом та світлодіодним спалахом.  Багато можливостей підключення, а також високопотужні модулі 3G та Wi-Fi, забезпечують безперервний зв'язок, де б Ви не опинилися. 

Nautiz eTicket Pro II з багатим набором засобів під управлінням Windows Embedded Handheld 6.5 чи Android 4.2 дає Вам можливість обрати операційну систему.  Його високошвидкісний процесор на 1 ГГц, ОЗП на 512 Мб та 1Гб флеш-пам'яті допоможуть пристрою впоратися з будь-яким поставленим перед ним завданням.

Цей пристрій є не лише потужним інструментом проведення обчислень, він також здатен витримати грубе поводження, падіння та трясіння. Окрім цього, він пройшов тест на зносостійкість згідно суворого промислового і військового стандарту в таких факторах зовнішнього середовища, як екстремальні температури, вібрації, пил і вода.  Nautiz eTicket Pro II має ступінь захисту IP65 та відповідає суворому стандарту тестувань MIL-STD-810G. Тому Ви можете використовувати Nautiz eTicket Pro II під час сильного дощу чи яскравого сонця, туману чи пилу, у вагоні потяга, на платформі чи у своєму офісі.

Як всередині, так і зовні Nautiz eTicket Pro II підготовлений для робіт у будь-яких умовах, в яких Ви б не опинилися.

 


<< Назад