MP Compact 4 Mark II

Усе для кращої продуктивності: Bossard North America робить свій вибір на користь принтерів компанії Datamax-ONeils для виделкових підіймачів

Пропонуємо принтер MP Compact 4 Mark II з можливістю відстеження та етикетування на складах

«Кожний раз, коли ми бачимо робітників з принтерами MP Mark II, вони кажуть, що це неперевершений пристрій, та, що він їм дуже подобається. Це величезний успіх нашого ІТ-відділу, оскільки раніше ми витрачали багато часу на ремонт принтерів. З Datamax-ONeil  - усе по-іншому».

- Ізудін Диздаревич

Менеджер ІТ-відділу, компанія Bossard North America

Bossard Group – це група компаній, шо працює у всьому світі. Зараз групу очолюють члени родини засновників вже у сьомому поколінні.  Головний офіс компанії Bossard Holding AG знаходиться в м. Цуг, Швейцарія. Акції компанії представлені на швейцарській фондовій біржі.  У компанії Bossard працює близько 1 400 робітників, що займаються закупівлею та продажем різноманітних кріпильних елементів у всьому світі.  Компанія також надає інжинірингові та логістичні послуги, пов'язані з даною продукцією.  Компанія Bossard є одним з лідерів ринку у трьох основних глобальних економічних регіонах: Європа, Америка та Азіатсько-тихоокеанський регіон.

Компанія Bossard North America створена на північноамериканському ринку та продовжує активно на ньому закріплюватися. У 2005 році компанія відкрила нове складське приміщення у Сідар-Фолс, штат Айова.  До 2010 року, не дивлячись на в цілому хороші результати роботи з новим приміщенням, виникали труднощі з мобільними принтерами, що були важливою ланкою процесу обробки замовлень компанії.   Ізудін Диздаревич, менеджер відділу ІТ компанії Bossard North America,  пояснює, з якою проблемою вони зіштовхнулися, і як її вирішили за допомогою принтерів MP Compact 4 Mark II Datamax-O’Neil.

Проблема

«Коли ми відкрили це приміщення п'ять років тому, ми почали використовувати лінійку принтерів, які ми використовували у Європі, - каже Диздаревич. - Те, як ми ведемо бізнес та обираємо продукцію передбачає використання принтерів на виделковому навантажувачі для створення етикеток при роботі з продукцією». З часом, робочі характеристики успадкованих принтерів погіршилися, та Bossard зіштовхнулась з труднощами їх ремонту.

За словами Диздаревича, після того, як принтери віддали до ремонту, компанії довелося чекати три місяці, поки їх повернуть.  Це було неприйнятно.

Рішення

Оскільки деякі принтери неможливо було відремонтувати, і їх потрібно було замінити,  Bossard North America почала шукати альтернативу цим принтерам.

«Я використовував різноманітні пристрої від різних виробників і усі вони погано працювали, - заявив він. - Тоді я зв'язався з місцевим дилером Datamax-O’Neil, де мені розповіли про декілька нових принтерів, які вони створювали. Спочатку ми отримали демонстраційну версію принтеру, якій не мав бездротового зв'язку. Ми придбали зовнішній бездротовий міст, під'єднали його до пристрою, і все чудово почало працювати. В Datamax-O'Neil мені розповіли, що вони створювали модель принтеру разом з бездротовим зв'язком. Коли вони з'явилися на початку року, ми придбали декілька демонстраційних принтерів та протестували їх.

Протестований принтер Bossard  відносився до бездротової версії принтеру Datamax-O’Neil MP Compact 4 Mark II, компактний промисловий та міцний термопринтер, що поєднав у собі потужні стандартні функції з гнучкими опціями (наприклад, необхідний Bossard бездротовий зв'язок) застосування в різноманітних умовах. Диздаревича особливо вразили захищені властивості та продуктивність при виготовленні етикеток MP Compact 4 Mark II. "Проблема з іншими принтерами була в тому, що вони не призначені для друку великої кількості етикеток, на яке ми розраховували", - пояснює він.  Пристрої, які відділ ІТ компанії Bossard налаштував для друку на виделкових навантажувачах, також були бездротовими.

«Вони зробили усе, що ми бажали, але пристрої не могли виготовляти великий об'єм етикеток, необхідний для складських приміщень, - каже він. - Їх невеликі деталі механізму та пластикові частини швидко зношувалися, і нам доводилося постійно здавати їх в ремонт.  Принтер Datamax-O’Neil, навпаки, задовольняє виробничу потребу та працює, працює, працює».

" Ці принтери настільки надійні, що етикетки просто надсилаються та роздруковуються".

Сімейство компактних, легких у використанні та захищених принтерів МР добре працює навіть у найскладніших умовах. Їх багатофункціональність та легкість у пристосуванні зробили їх ідеальним рішенням для застосування у різноманітних сферах, наприклад, на складах, при перевезенні та логістиці, в охороні здоров'я та роздрібній торгівлі.

Результати

На складі Сідар-Фолс принтери MP Compact 4 Mark II встановлюються на виделковий навантажувач та з'єднуються з бездротовою мережею Bossard.  Коли робочі збираються забрати замовлення, вони сканують штрих-код, що повідомляє про місце знаходження продукції  на складі.  Потім вони забирають продукцію та роблять запит на певну кількість етикеток.  Сканер відправляє дані на сервер принтеру у Швейцарії, що виготовляє етикетки та відсилає їх по мережі на принтер.

«Ці принтери настільки надійні, що етикетки лише надсилаються та роздруковуються, - каже Диздаревич. - У минулому, наші принтери створювали велику затримку у роботі. Крім того, іноді робітники не могли отримати потрібні етикетки, тому використовували стаціонарний принтер; також працівники часто втрачали їх чи брали чужі етикетки. Можете уявити собі, до яких проблем це призводило».

З появою  MP Mark II ці проблеми зникли. Робітники Bossard, що встановили на навантажувачі нові принтери Datamax-O'Neil, задоволені. У порівнянні зі старими принтерами, їм не потрібно звертатися у ІТ-відділ, що затримує чи навіть перериває їх робочий процес. "Кожен раз, коли ми бачимо робітників з принтерами MP Mark II, вони кажуть, що це неперевершений пристрій, і, що він їм дуже подобається, - каже Диздаревич. - Вони кажуть: "Я не хочу змінювати всій навантажувач"- оскільки тепер вони ефективно працюють цілий день. Це величезний успіх для нас у відділі ІТ, оскільки ми витратили багато часу на ремонт принтерів. З Datamax-O’Neil - усе цілком по-іншому».

Відмітивши високу продуктивність демонстраційних принтерів, Bossard North America зробила замовлення на 26 принтерів для складських приміщень в Сідар-Фолс.

«Ми бажаємо, щоб посмішка була на обличчях всіх робітників», - підводить підсумок Диздаревич.


<< Назад