Для кого ми працюємо?

Ніякі складні умови, чи то нестерпна спека чи лютий холод, не стануть перешкодою для використання  пристроїв компанії handheld. При цьому  абсолютно неважливо, які задачі поставлені перед вами. Наші портативні комп’ютери з захищеним корпусом дозволять вам працювати швидше, ефективніше, не хвилюючись про результат. Неважливо, хочете ви нарешті відмовитися від застосування ручки та паперу, чи ваш звичайний комп’ютер та смартфон не готовий до роботи в екстремальних умовах, сенс перейти на мобільні комп’ютери handheld з захищеним корпусом завжди є.

Для деяких завдань складні умови – їх невід’ємна частина. Якраз для таких випадків ми випускаємо свої ґаджети. Екстремальні ситуації, спека чи холод, чи навіть дощ – все це не перешкода. Ми підготували список галузей, для котрих наші ґаджети підходять ідеально, але якщо вашої роботи в ньому немає – подзвоніть нам. Ми з радістю підберемо рішення, яке підійде саме вам.

 

Сільське господарство

Попит на мобільні технології з захищеним корпусом у сільському господарстві постійно зростає. Іноді без них просто неможливо обійтися, а іноді вони значно полегшують виконання звичайних робіт. Наші кишенькові персональні комп’ютери створені відповідно до останніх аграрних технологій. Таким чином, наші клієнти застосовують їх для відстеження домашньої худоби за допомогою технології радіочастотної ідентифікації, здійснюють інвентаризаційний опис ферми, управляють системами контролю зрошення  та виконують багато інших задач. Ми пропонуємо надійні та доступні пристрої з захищеним корпусом.

 

Будівництво

На перший погляд, не так вже й складно зрозуміти, навіщо будівникам необхідне обладнання з захищеним корпусом. Все ж є менш очевидні переваги застосування комп’ютерів з захищеним корпусом в цій сфері. Вам не доведеться хвилюватися, що вітер або дощ пошкодять креслення на виїзді. Також полегшується проведення розрахунків та інвентаризації на місці робот. Якщо підсумувати, то мобільні комп’ютери з захищеним корпусом підвищують ефективність, зменшують витрати та оптимізують процес.

 

Охорона навколишнього середовища

Це одна з найважливіших сфер, адже, фактично, наші комп’ютери створені для оптимальної роботи у будь-якому навколишньому середовищі та здатні витримати будь-які погодні умови. За допомогою наших мобільних комп’ютерів з захищеним корпусом вчені - біологи, консультанти-екологи – здійснили подорож в одне з найхолодніших місць на землі, щоб зібрати зразки морської криги. Вони застосовували глобальну систему позиціонування gps, щоб прискорити очищення місць розливу нафти після торнадо, а також перевіряли та відстежували ресурси зливової води згідно з федеральними вимогами щодо складення звітності. Наші пристрої довели свою надійність в усіх цих умовах.

 

Технічне обслуговування в польових умовах

За останні декілька років продуктивність та ефективність працівників технічного обслуговування у польових умовах зробили велетенський крок вперед. Все завдяки перевагам застосування мобільних комп’ютерів з захищеним корпусом. Залишилися в минулому ті дні, коли потрібно було перегортати гори паперів з замовленнями на виконання робіт, або дзвонити в головний офіс, щоб уточнити адресу або дізнатися про зміну ситуації.

Застосування кишенькових персональних комп’ютерів з вбудованими сканерами штрих-кодів гарантують, що кожен фургон забезпечений всіма запчастинами, які можуть знадобитися.

 

Лісне господарство

Працівники лісного господарства за визначенням повинні працювати в складних умовах. Клієнти застосовують наші пристрої для розвідки лісу, навігації за допомогою супутникової системи, ведуть спостереження за дикою природою. Від лісоводства до контроля над лісовими пожежами, картографії та роботи із знімками до складання звітів, сучасні комп’ютери з захищеним корпусом грають важливу роль у підтримці здоров’я наших лісів та ефективності робітників лісного господарства.

 

Географічні інформаційні системи та картографія

Географічні інформаційні системи (гіс) збирають, організовують та аналізують початкові дані. Збір даних гіс або складення карт із застосуванням  гіс як правило потребує безпосереднього перебування у польових умовах, часто у віддаленій місцевості. Компанії та урядові органи все частіше застосовують дані гіс для відстеження місцезнаходження, характеристик та якості своїх ресурсів. В таких ситуаціях не обійтись без достатньо міцного пристрою, здатного працювати у будь-яких умовах, і при цьому володіти всіма необхідними характеристиками для виконання поставлених задач.

 

Промисловість

Наші легкі комп’ютери з захищеним корпусом ідеально підходять для збору даних, проведення інвентаризації, контролю збуту товару та організації зв’язку в складному промисловому середовищі. Наші кишенькові персональні комп’ютери відправляють дані в режимі реального часу, що важливо у виробництві та в складській справі, створюють звіти, які ідеально синхронізуються з офісним пз, відстежують стан робочого обладнання та допомагають вам обслужити ваших клієнтів, надаючи всю необхідну інформацію одним натиском клавіші.

 

Логістика

Технології управлення логістикою нічого не варті, якщо вони не в змозі вести надійний облік всіх ваших товарів та даних. Клієнти по всьому світу довіряють нашим кишеньковим персональним комп’ютерам задачі по управлінню каналами збуту та постачань. Маючи швидкі процесори та потужні можливості сканування, наші комп’ютери бездоганно підходять для логістичних операцій в найскладніших умовах.

 

Армія

Армія зазвичай задає стандарти міцності для пристроїв будь-якого типу. І ми їм слідуємо: наші стандарти підвищеної конструкційної міцності обладнання відповідають військовим. Тому не дивно, що мобільні пристрої в захищеному корпусі часто використовуються на полі бою та в спеціальних військових операціях. Зараз наші пристрої використовуються військами nato в іраку та афганістані, а також в інших віддалених регіонах світу, де підвищена конструкційна міцність, надійність та тривалий час роботи батареї життєво необхідні.

 

Гірська промисловість

В гірській та буровій промисловості кишенькові персональні комп’ютери активно застосовуються для дотримання графіку, відстеження роботи автотранспортних засобів, технічного обслуговування, поставок запчастин та зв’язку з офісом. Переваги над використанням паперової документації очевидні: система збору даних впорядковує професійну діяльність, що скорочує кількість помилок в даних та мінімізує витрати на робочу силу.

Гірська та бурова промисловість здійснюються в надзвичайно складних умовах, що абсолютно природньо, тому комп’ютер повинен бути достатньо міцним, щоб витримати вібрації, пил, вологу та температурні коливання. 

 

Нафта та газ

Працівники нафтогазової галузі проводять величезну кількість часу у середовищі, дуже недружелюбному до технології. Зазвичай це бурові вишки та трубопроводи. Наші кишенькові персональні комп’ютери спеціально перевірені на підвищену конструкційну міцність згідно військовим стандартам, і при цьому вони також надзвичайно компактні, ергономічні та зручні для користування. Кишенькові персональні комп’ютери дозволяють легко збирати дані, необхідні для контролю над ресурсами та транспортними задачами, а також надійно зберігати всю важливу інформацію, дозволяючи робітнику сфокусуватися на ефективному та безпечному виконанні роботи.

 

Розваги на природі

Робота – це не єдина причина, чому вам може знадобитися мобільний комп’ютер в захищеному корпусі. Так, мандрівникам-екстремалам обов’язково знадобиться електронні пристрої, здатні функціонувати в надзвичайно непростих умовах. Наші ґаджети побували на семи найвищих горах семи континентів і навіть допомогли побити світовий рекорд на найбільшу відстань, подолану в човні без мотору. А які подорожі хотіли б здійснити ви?

 

Громадська безпека

Працівники сфери громадської безпеки давно використовують комп’ютери у польових умовах. Так, вони давно вже перетворилися в невід’ємну частину поліцейської машини. Однак цим перспективи далеко не обмежуються. Тепер кишенькові пк можуть використовувати лікарі для відстеження даних про пацієнтів, а планшети з захищеним корпусом – пожежники для навігації по незнайомим маршрутам та складання  схем евакуації. Ми готові надати пристрої з конструктивними параметрами та високоефективними характеристиками для пожежників, поліції, служб невідкладної медичної допомоги або будь-якої іншої сфери громадської безпеки.

 

Громадський транспорт

Кондуктори, що приймають готівкові гроші або електронні платежі, водії автобусів, які їздять по складним або мінливим маршрутам, механіки, що використовують інструменти для діагностики, виявлення та усунення несправностей - це лише деякі приклади того, як мобільні комп’ютери з захищеним корпусом полегшують роботу та роблять роботу співробітників сфери громадського транспорту по всьому світу більш ефективною.

 

Громадські споруди

Надійність та легкість у використанні – ось запорука перемоги для міст, влада яких шукає технології для збору та відстеження даних, а також складання звітностей. Надійність інформації, зібраної для складання планів щодо покращення інфраструктури, залежить від метода, який застосовують при її зборі - саме тому наші кишенькові персональні комп’ютери забезпечують тривалий час роботи батареї та підвищену конструкційну міцність. Вони витримають будь-які умови експлуатації. Наші комп’ютери зекономили керівникам громадськими спорудами незліченну кількість робочих годин, і наші клієнти продовжують знаходити нові засоби їх використання для покращення умов життя в своїх населених пунктах.

 

Технічне обслуговування доріг та залізничних шляхів

Так само як і будівництво, технічне обслуговування доріг та залізничних шляхів завжди здійснювалося за допомогою використання інструментів з захищеним корпусом, в тому числі комп’ютерів. Робітники цієї сфери можуть обговорювати виконання проекта з центральним офісом, носити з собою проектну документацію, не переймаючись про її захист за будь-яких погодних умов, а також легко виконувати складні проектні розрахунки.

 

Безпека

Для безпеки важлива кожна хвилина, тому професіонали цієї сфери просто повинні бути забезпечені надійними технологіями для виконання своєї роботи. Наша продукція – це гарантія надійного зв’язку, тривалого часу роботи батареї, легкості у використанні. Також ми пропонуємо безліч варіантів підключення та захищену конструкцію у компактному, ергономічному корпусі. Наші кишенькові персональні комп’ютери захищають ваші дані, щоб ви могли зосередитися на безпеці своєї компанії.

 

Комунальні підприємства

Комунальні робітники давно використовують мобільні комп’ютери. Однак з новими можливостями зв’язку все більше задач можуть виконуватися за допомогою одного пристрою.  Інвентаризація, зняття показань лічильника (у тому числі автоматичне), розробка графіка роботи техдопомоги та оформлення замовлень на виконання робіт - це лише деякі приклади різних задач, котрі можуть виконуватися за допомогою мобільних комп’ютерів з захищеним корпусом. Займаєтеся ви газо-, електро- чи водопостачанням, наш пристрій допоможе вам продуктивно працювати.

 

Складська справа

Для роботи на складах необхідні пристрої, які витримають падіння на бетон, температурні коливання та пил. Мобільні комп’ютери з захищеним корпусом відстежують залишки товару на складі, містять pdf-версії інструкцій по експлуатації та виконують багато інших задач. Пристрої, які вміщуються на долоні, містять усю необхідну інформацію, витримують складні умови роботи виделкових навантажувачів, промислових холодильних складів та будь-яке промислове середовище.

 

Переробка відходів

Переробка відходів - це ще одна область, для якої важливу роль відіграє підвищена конструктивна міцність. Брудні, вологі, запилені умови - невід’ємна частина кожного дня роботи на виїзді. Відстеження вивозу сміття, фіксація даних на маршруті, навігація з використанням супутникової системи - лише деякі ситуації, де мобільні комп’ютери з захищеним корпусом допомагають виконувати роботу простіше, швидше та краще.

 


<< Назад