Принтер M-Класу Mark II

Огляд

Найдоступніший принтер промислового класу

Принтер М-Класу - це компактний принтер промислового типу, відмінної якості, який володіє великою кількістю функцій.  Друк в невеликому форматі - ідеальний варіант, коли користувачам необхідна продуктивність  принтера промислового класу, але потрібно враховувати обмеження по розміру.  Як показує практика, принтери М-класу - ідеальне рішення для складів, установ охорони здоров’я, логістичних та роздрібних компаній.  Модульна конструкція спрощує обслуговування та заміну запчастин, а гнучка архітектура дозволяє додавати різноманітні опції в залежності від сфери застосування. 

Короткий огляд технічних характеристик:

Прямий термодрук, термотрансферний друк (опційно) 

Максимальна ширина друку 4.25” [108мм]

Розширення 203 dpi [8 точок/мм], додатково 300 dpi [12 точок/мм]

Максимальна швидкість друку 10 дюймів/сек [254 мм/сек]

Серійний, паралельний інтерфейс, USB, LAN (опційно), бездротовий зв’язок згідно стандарту 802.11g (опційно)

Підтримує РЧІД

 

Характеристики та переваги

Отримаєте максимум за ваші гроші

Конструктивне рішення з маленьким форматом друку для принтера промислового класу дозволяє йому займати невеликий простір там, де важлива робоча площа

Захищена конструкція з литою алюмінієвою станиною

годинник для вказання точної дати/часу на етикетці

Багатомовне меню англійською, іспанською, німецькою, італійською та французькою мовами.

5 кнопок, графічний ЖК-дисплей з підсвічуванням та гарною читабельністю, що дозволяє користувачеві  задавати та коректувати зміст етикетки

Можливе встановлення додаткового обладнання, такого як ножі для відрізання етикеток, датчики пристрою для відокремлення надрукованої етикетки від підкладки та термотрансферна частина.

Можливість використання різноманітних матеріалів дозволяє застосовувати фарбуючу стрічку з намотуванням фарбуючої поверхні всередину або назовні, що не потребує зміни конфігурації принтера та придбання додаткових комплектуючих, а також спрощує контроль витрат стрічки.

Друкуюча головка IntelliSEAQ™: засоби діагностики забезпечують легкий доступ до показників та історії роботи друкуючої головки.

Принтери М-класу підтримують мову управління DPL, а також засоби розробки додатків MCL та 123 Print.  Завдяки емуляції мов управління PL-Z та PL-I користувачі можуть легко інтегрувати принтер з вже існуючими рішеннями.

Переваги:

Підвищена продуктивність - Принтер M-класу Mark II відмінно підходить для тих сфер застосування, де необхідний друк великої кількості етикеток, адже він працює на 32% швидше, ніж його найближчий конкурент в цьому класі. Модульна конструкція та можливість встановлення додаткового обладнання скорочують час простою та підвищують продуктивність. В своєму унікальному конструктивному рішенні принтер M-класу Mark II займає зовсім небагато простору там, де важлива робоча площа.

Принтер на всі випадки життя - принтер M-класу Mark II можна використовувати в найрізноманітніших сферах, оскільки можливе використання різноманітних матеріалів, підтримуються різноманітні способи сполучення, емуляція та інші опції, такі як РЧІД. Ідеальне співвідношення ціни та якості для принтера промислового класу.

 

Додаткові можливості та допоміжне обладнання

Розширте свої можливості

Принтер M-класу оснащений різноманітними додатковими можливостями та обладнанням, що дозволяє задовольнити потреби багатьох промислових сфер.   Повний список додаткових можливостей та додаткового обладнання ви знайдете на сторінці центра клієнтської підтримки.  Найпоширеніші опції перераховані нижче:

 Термодрук

Метод друку, при якому використовується фарбуюча стрічка для створення виключно чіткого зображення, на відміну від прямого термодруку.  4-секційна роз’ємна маточина забезпечує  нижчий обертаючий момент при використанні вузьких стрічок.  З такою маточиною можна використовувати фарбуючу стрічку з намоткою фарбуючої поверхні як всередину, так і назовні.

 Датчик етикеток

Пристрій контролю виводу етикеток, який дозволяє починати наступний друк тільки після вилучення попередньої надрукованої етикетки.

 Пристрій для відокремлення надрукованої етикетки від підкладки

Конструкція, призначена для роботи при високому навантаженні в складних умовах експлуатації, де застосовуються стійкі клейкі речовини або поліефірні клеї. Мінімальна довжина етикетки 1,5 дюйми (38 мм).  

 Ніж для відрізання етикеток

Автоматичне налаштування пристрою: під’єднайте ніж, і він буде автоматично виявлений при включенні живлення. Обертаючий механізм здатен різати матеріал товщиною від 0,0025” до 0,0100” (0,0635 мм - 0,254мм), його мінімальний строк експлуатації - 500,000 відрізів. 

 Внутрішня перемотка

Функція тугої перемотки етикеток в рулони діаметром  5.5" та їх насадка на основу діаметром 3".

Інші опції:

Внутрішня мережа LAN

Внутрішня мережа LAN та бездротова мережа 802.11 B/G

 

Програмне забезпечення

Росширте можливості свого принтера

ПЗ принтерів Datamax-O'Neil встановлюється просто, їм легко керувати та адаптувати у відповідності до вимог користувача.  У поєднанні з додатковими засобами дистанційного керування та програмними інструментами, принтери  Datamax-O'Neil зводять до мінімуму роботу оператора, і автоматизують багато задач, для виконання яких зазвичай необхідні оператори або технічні спеціалісти. 

DMX Config

DMX Config - це програма налаштування принтера на базі Windows, яка запускається на локальному ПК, та дозволяє вам зберігати налаштування та встановлювати їх на різноманітних принтерах.

DMX NetManager

Засіб мережевого керування, який дозволяє користувачам перевіряти стан, стежити за роботою та керувати принтерами дистанційно.

Вбудований мережевий веб-конфігуратор

Використовуйте постійну веб-сторінку для конфігурування принтера у мережі за допомогою веб-браузера.

Підтримка емуляції мов

Замінити старий принтер можна легко та без переконструювання існуючої інфраструктури

MCL

Зекономте на центральному комп’ютері та запускайте додаток безпосередньо з принтера

Драйвери принтера

Драйвери принтера дозволяють під ’єднатися до принтерів Datamax-O'Neil без призупинення роботи, що забезпечує оптимальну продуктивність.

 

Рішення

Рішення промислового класу для Вас

Принтери М-класу - ідеальне рішення для складів, установ охорони здоров’я, логістичних та роздрібних компаній.  Модульна конструкція принтерів М-класу спрощує обслуговування та заміну запчастин, а гнучка архітектура дозволяє додавати різноманітні опції в залежності від сфери застосування.

Промислове виробництво

Виробники використовують принтери М-класу в різноманітних точках виробничих ліній; зазвичай необхідна кількість бирок, які друкують за зміну, складає до 4000 штук.  Принтери М-класу використовуються в багатьох сферах, включаючи відстеження товарно-матеріальних цінностей, этикетування в процесі виробництва, нанесення фірмових етикеток, а також етикеток з інструкціями, і багато іншого.

Перевезення та логістика

В сфері перевезень та логістики для розповсюдження та зберігання використовуються етикетки з штрих-кодами, переважно для етикетування виробів, що поставляються з вказанням важливої інформації про поставку.  Оскільки всі поставки різні, принтер етикеток повинен бути здатний друкувати велику кількість етикеток з даними, які постійно змінюються. Принтер М-класу ідеально відповідає вимогам станцій перевантаження, нанесення транспортних етикеток, відстеження піддонів та складських приміщень.

Охорона Здоров’я

Сфера охорони здоров’я знаходиться під пильною увагою громадськості, оскільки в ній помилки можуть мати жахливі наслідки, але їх можна уникнути.  Лікарні визнають, що штрих-коди допомагають зменшити кількість таких помилок, і використовують в своїй роботі принтери штрих-кодів  для друку різноманітних етикеток та лікарняних браслетів.  Принтери М-класу  використовуються для друку високоякісних етикеток  штрих-кодом, що грає таку важливу роль для зниження кількості медичних помилок.  Принтери М-класу сертифіковані Meditech та Cerner для використання в лікарнях. Найпоширеніші додатки, які використовують в лікарнях, призначені для відстеження проб та нанесення етикеток на медичні документи.

Фармацевтика

Аптеки використовують принтери М-класу для друку етикеток для рецептів.  Етикетки, що містять важливу для пацієнта інформацію, прикріплюються на пляшечку з ліками або коробку з таблетками. Друк такої інформації, а не написання від руки, допомагає уникнути помилок та неправильного тлумачення, що може привести до серйозних наслідків.  Найпоширеніші додатки призначені для нанесення етикеток з інформацією про відповідність стандартам, відстеження та контролю переміщення медикаментів та роботи з їх списками.


<< Назад