Керівникам господарств

16.04.2013  № 17/04

 

  З квітня 2013 року ТОВ «Латчбахер Україна» пропонує бирки за новими цінами та розширює асортимент за типами призначення:

 

birka-wood1. Нові армовані бирки чорного кольору, для маркування усіх сортиментів та хлистів (крім сировини для целюлозно-паперової промисловості та ростучих дерев), що більш надійно кріпляться в надтверду деревину.

Вартість таких бирок з квітня 2013 р. буде становити          1 450,00 грн. з ПДВ за 1000 штук.

 

 

birka-cellulose2. Для маркування деревини, що використовується у виробництві целюлози розпочато постачання спеціальних бирок серії «РР» з технічними характеристиками, узгодженими з представниками паперово-целюлозної промисловості.

Бирки мають високоякісний штрих-код, виробляються методом гарячого лиття під тиском зі спеціального пластику, який в контакті з кислотним та лужним середовищем повністю розчиняється і не завдає шкоди технологічному обладнанню.

В зв’язку з такою технологією виробництва вартість бирок серії «РР» за 1000 штук буде становити 1 580,00 грн. з ПДВ.

 

birka-valuable-brand3. Для маркування відведених в рубку дерев, з яких можуть бути отримані цінні сортименти, пропонується застосування спеціальної бирки білого кольору, яка є добре помітною на зростаючому дереві. Застосування спеціального кріплення дозволяє забезпечити не вростання бирки в кору на протязі тривалого часу.

Вартість таких бирок за 1000 штук буде становити            1 670,00 грн. з ПДВ.

 

                                             

директор ТОВ «Латчбахер Україна»                     

 А.А.Нечаєв


<< Назад