Принтер I-Class від Datamax-O’Neil підвищує ефективність роботи китайської компанії з виробництва головних уборів

Характеристики пристрою: I-4208

Нові задачі у світі цифрових технологій

З початком 21 століття конкуренція на ринку виробників головних уборів посилилася. Лідерами стають компанії, здатні швидко реагувати на модні тенденції та йти у ногу з новими технологіями.  Швейна промисловість увійшла до нової ери,  де гнучке виробництво відрізняється здатністю до адаптації, короткими виробничими циклами, невеликими партіями, швидкою доставкою та нульовим запасом.  Збір інформації, обмін інформацією, а також швидке та чітке реагування на неї - ключові фактори, що визначають конкурентоспроможність компанії.  У цій сфері бізнесу застосування інноваційної інформаційної технології дозволяє підвищити продуктивність та економічну ефективність, що дає перевагу перед конкурентами.

Компанія Pan-Pacific Hat Co., Ltd., Шанхай, - дочірнє підприємство групи компаній з виробництва головних уборів ASI Yayuan. Заснована у 1995 році, це компанія з іноземними інвестиціями, що спеціалізується на виробництві головних уборів та супутніх аксесуарів.  Її головний офіс знаходиться у промисловій зоні Шанхай Сіньчжуан, що займає площу більше 30 000 квадратних метрів.  Річний обсяг продажів групи компаній  Yayuan group складає більше 100 мільйонів доларів США. Компанія має ліцензію на виробництво колекцій головних уборів всесвітньо відомих брендів, таких як: New Era, Puma, Under Armour, Adidas, Lacoste, True Religion, North Face, Patagonia и Timberland.

Рішення із застосуванням принтеру штрих-кодів відкриває нові можливості

З 2001 року компанія Pan-Pacific Hat Co., Ltd. поступово освоювала такі інформаційні технології як система управління підприємством (ERP), автоматизація діловодства (OA), облік документообігу та інтернет сайт В2В для обслуговування клієнтів.  У 2010 році компанія прийняла рішення запровадити ІТ- рішення для одного зі своїх клієнтів - відомого американського виробника New Era.

Раніше робочий процес був побудований так, що етикетки вироблялися заздалегідь, це викликало проблеми під час транспортування та зберігання, але друкувати етикетки у реальному часі не було можливості.  Також було багато помилок під час друку, у зв'язку з чим роздруковані етикетки доводилося перевіряти вручну. Менеджер з інформаційних технологій компанії Pan-Pacific Hat Co., Ltd. Шанхай, Цао Лян, розповідає, що замовлення етикеток у інших фірм та їх перевірка вручну призвели до підвищення витрат, як експлуатаційних, так і на людські ресурси.  Тому компанія почала пошук нового рішення.

Якщо б принтер для друку штрих-кодів розміщувався у Китаї, довелося б надсилати інформацію, яка повинна бути на етикетках, з серверу компанії New Era, розташованого в США, безпосередньо на принтер в Китаї за допомогою дистанційних команд.  Таким чином, можливо, не вийшло б надсилати копії, та роздрукований штрих-код довелося б розпізнавати за допомогою сканера.  Після декількох нарад та детального вивчення проблеми компанія Pan-Pacific Hat Co., Ltd. Шанхай обрала принтер штрих-кодів від Datamax-O’Neil I-Класса 4308, щоб досягти потрібної продуктивності та ефективності підчас пакування.

 

Характеристика пристрою: I-4208

Принтер I-4208 має модульну конструкцію, що робить його легким. Цей принтер довговічний, має довгий термін експлуатації, та дуже надійний. Принтер I-4208 від Datamax-O’Neil має вбудовану мережеву карту, яка спрощує передачу даних та керування з  віддалених комп'ютерів. У стандартну комплектацію входять 32-бітний процесор та флеш-пам'ять  8МБ/16МБ,  що дозволяє принтеру швидко створити та роздрукувати першу етикетку, досягаючи швидкості до 8 дюймів в секунду. Окрім цього, принтер I-4208 друкує з роздільною здатністю 203dpi. Що стосується друку етикеток для пакування, принтер відповідав вимогам з точності розпізнання та зменшив витрати, пов'язані з попереднім друком етикеток. Крім того, принтер  I-4208 має вбудований датчик підключення до мережі. Користувачу необхідно лише налаштувати IP-адрес,  коли принтер знаходиться  в роботі, щоб при ввімкненні у мережу, принтер не починав автоматичний та пробний друк. Це не лише виключило необхідність виконання перевірки вручну, але й значно скоротило кількість непридатних етикеток, що покращило продуктивність. Насправді, принтери DatamaxO’Neil ідеально підходять для друку  етикеток у багатьох сферах промисловості з високими вимогами, такими як на виробництві, складах,в логістиці та перевезеннях.

Цао Лян сказав: «Коли обиралося рішення, ми спочатку думали про використання зовнішнього пристрою для перевірки штрих-кодів та проведення перевірок вручну, але тоді було б неможливо усе виконувати у реальному часі, а непридатні етикетки довелося б окремо передруковувати. Вбудований датчик підключення до мережі принтеру Datamax-O’Neil I-4208 ідеально відповідав нашим вимогам; з його допомогою передруковувати етикетки можна також у реальному часі. Що мене дійсно здивувало, так це функція детектування підключення до мережі, завдяки якій непридатні етикетки не використовуються на виробничій лінії. Це не лише допомогло скоротити робочий час та витрати, але й покращило ефективність».

Результати

Через дев'ять місяців після встановлення принтеру  I-Class від Datamax-O’Neil у листопаді 2010 року, кількість своєчасно доставлених замовлень збільшилася з 90% до 95%. Кількість непридатних етикеток також зменшилася з 0,3% до 0,1%, тоді як об'єм замовлень від компанії New Era збільшився з 10 000 за місяць до  20000-40000 за місяць.

Цао Лян додав: «Варто відмітити, що крім збільшення продуктивності, Datamax-O’Neil  також пропонує якісне обслуговування та підтримку. В процесі встановлення принтеру виникли проблеми з несумісністю мережевих карт та встановленням онлайн сканерів.  Усі ці проблеми були вирішені технічними спеціалістами постачальника продукції Datamax-O’Neil в Китаї, компанії Yinghang Electronics Ltd., завдяки кропіткому налаштуванню, яке вони виконували на місці встановлення.  Ми вже мали досвід обслуговування після продажу з іншими іноземними постачальниками принтерів, і я радий відмітити, що Datamax-O’Neil задовольняє усі потреби своїх клієнтів.  Після запровадження рішення для друку та обслуговування Datamax-O’Neil у рамках проекту New Era ми плануємо задіяти його і в інших проектах».


<< Назад