Принтер I-Класу Mark II

Огляд

Ми зробили краще ще кращим.

I-Клас від Datamax-O’Neil революціонізував сферу виробництва принтерів штрих-кодів, виділившись своєю модульною конструкцією, додатковими опціями та надійним захистом.  За останні декілька років торгові посередники назвали принтер I-Класу "найкращим у своєму класі", як показало опитування, що проводилося незалежними сторонніми організаціями.  Тепер ми підняли планку ще вище завдяки зміненій конструкції принтерів  I-Класу Mark II. 

Окрім швидкого процесору, збільшеної пам'яті та найширшого вибору комунікаційних портів, що пропонуються в принтерах середнього класу, принтери I-Класу Mark II потребують менших експлуатаційних витрат та забезпечують бездоганну якість друку. У таких різноманітних сферах як вантажно-розвантажувальні операції, ідентифікація продукції, етикетування фармацевтичних препаратів та відстеження товарно-матеріальних цінностей, принтер I-Класу Mark II доведе свою репутацію демонструючи високоякісну роботу, надійність та ефективність.       

Короткий огляд технічних характеристик:

Прямий термодрук, термотрансферний друк (опційно)

Максимальна ширина друку 4.16” [105,7 мм]

Розділова здатність 203 dpi [8 точок/мм], 300 dpi [12 точок/мм], 600 dpi [24 точок/мм]

Максимальна швидкість друку 12 дюймів/сек [304 мм/сек]

Дротова мережа Ethernet LAN 10/100, W-LAN з протоколом захисту даних WPA2, 2 порту USB-host, інтерфейсна карта SDIO, GPIO

Характеристики та переваги

Багатофункціональність - принтер  I-Класу Mark II може використовуватися в найрізноманітніших промислових сферах, оскільки використовує різноманітні матеріали, підтримує різноманітні методи сполучення, емуляції та інші опції. I-Клас Mark II пропонує серію принтерів з розділовою здатністю 203, 300, та 600 dpi та найкращими запропонованими перевагами принтерів середнього класу промислового типу.

Підвищена продуктивність - Принтер I-Класу Mark II відмінно підходить для тих сфер застосування, де потребується друк великої кількості етикеток, адже він працює на 20 % швидше, ніж його найближчий конкурент у цьому класі. Процесор на 400 МГц забезпечує найшвидшу продуктивність серед принтерів середнього класу промислового типу. Завдяки модульній конструкції спрощується додання/зміна опцій, тому принтер легко модернізувати та переналаштовувати для комерційного зросту Вашого бізнесу.

Засоби OPTIMedia  скорочують час виконання налаштувань, дозволяючи принтеру автоматично відрегулювати оптимальний нагрів та швидкість для забезпечення найкращої якості друку.

Споживання електроенергії на 25 % нижче, ніж серед аналогів у цій категорії. Друкарська голівка ECO IntelliSEAQ™ має довговічне покриття, кращий опір стиранню, і більш довший термін експлуатації.

Велика кількість комунікаційних портів. Має найбільшу кількість комунікаційних портів серед принтерів середнього класу промислового типу, включаючи серійні, паралельні порти, USB, LAN, 2 порти USB-host, інтерфейсну карту  SDIO, GPIO та мережу W-LAN

Графічний РК-дисплей с підсвічуванням розміром 128x64  має 7 кнопок, легкий для читання, користувач може самостійно встановлювати конфігурацію етикетки.

Захищена конструкція з механічним приводом та литою алюмінієвою станиною.

Завдяки зручному доступу до друкарської голівки принтер  I-Класу Mark II легкий в обслуговуванні; і друкарську голівку, і опірний валик, можна замінити менш ніж за 5 хвилин.

Можливе встановлення додаткового обладнання, такого як ножі для відрізання етикеток, датчики пристрою для відокремлення надрукованої етикетки від підкладки та термотрансферна частина.

Багатомовне меню на англійській, іспанській, німецькій, італійській та французькій мовах.

Програмне забезпечення: Підтримує  DPL та інші поширені емуляції мов, що дозволяє принтеру легко інтегруватися у нові або вже існуючі додатки.

Додаткові можливості та допоміжне обладнання

Принтери I-Класу мають різноманітні додаткові можливості та допоміжне обладнання, що дозволяє задовольняти потреби багатьох промислових сфер.  Повний список додаткових можливостей та допоміжного обладнання Ви знайдете на сторінці центру клієнтської підтримки.  Найпоширеніші опції перераховані нижче:

Термодрук

Метод друку, при якому використовується фарбувальна стрічка для створення виключно чіткого зображення, на відміну  від прямого термодруку. 4-секційна роз'ємна маточина забезпечує більш низький обертальний момент на вузьких стрічках. З такою маточиною можна використовувати фарбувальну стрічку з намотуванням фарбувальної поверхні як всередину, так і назовні.

Датчик етикеток

Пристрій контролю виводу етикеток, який дозволяє починати наступний друк лише після вилучення попередньої надрукованої етикетки.

 Зовнішній перемотувальний пристрій.

Зовнішній перемотувальний пристрій (для рулонів шириною до 4,5" та зовнішнім діаметром 8") використовується для перемотування етикеток в рулон по мірі друку. Це дозволяє друкувати більшу кількість рулонів етикеток або тегів, та розподіляти їх для використання.

 Пристрій для відокремлення надрукованої етикетки від підкладки.

Конструкція, призначена для роботи за високих навантажень в складних умовах експлуатації, де застосовуються стійкі клейкі речовини чи поліефірні клеї. Мінімальна довжина етикетки 1,5 дюйми (38 мм).

 Ніж для відрізання етикеток.

Автоматичне налаштування підключеного пристрою: з'єднайте ніж, і його буде автоматично розпізнано при ввімкнені живлення. Поворотний механізм здатен різати матеріал завтовшки від  0,0025” до 0,0100” (0,0635 мм - 0,254мм), його мінімальний термін  експлуатації – 500 000 відрізів.

 Внутрішнє перемотування

Функція тугого перемотування етикеток в рулони діаметром 5.5" та їх насадження на основу діаметром 3".

 Порт внутрішньої мережі  LAN (Ethernet) забезпечує можливість мережевого підключення, сумісного використання мережі та керування мережею. Можливість підключення по мережі LAN  забезпечує більш ефективне використання принтеру.

 Опція GPIO (карта виконавчого пристрою). Сигнали  GPIO дають можливість виконавчому пристрою (зовнішньому) керувати принтером за допомогою транзисторно-транзисторної логіки (ТТЛ).      

Бездротове підключення мережі LAN  має ті самі плюси, що і LAN-порт, з єдиною перевагою у тому, що відсутня необхідність у дротовому підключенні; це забезпечує мобільність та не потребує витрат на під'єднання кабелю.

Два порти USB-host дозволяють під'єднати такі пристрої введення як сканер, клавіатура та флеш-накопичувач. Це дозволяє використовувати принтер без комп'ютеру.

Завдяки карті пам'яті SDIO є можливість використовувати з’ємну пам'ять.  У цій пам'яті зберігають етикетки, шрифти, вбудоване програмне забезпечення та графічні дані. Користувач використовує цю пам'ять для переносу файлів до внутрішньої пам'яті принтеру або залишає пам'ять підключеною, щоб мати доступ до файлів пам'яті  SDIO у реальному часі.

Окрім згаданих додаткових опцій, що підключаються на місці експлуатації, принтери I-Класу Марки II мають такі опції як мережа LAN, W-LAN, два порти USB-host і пам'ять SDIO, що можуть бути встановлені на місці експлуатації сертифікованими технічними спеціалістами. 

Програмне забезпечення

ПЗ принтерів Datamax-O'Neil встановлюється легко, ним легко керувати та адаптувати у відповідності до вимог користувача. У поєднанні з додатковими засобами віддаленого керування та програмними інструментами, принтери Datamax-O'Neil  зводять до мінімуму участь оператора, та автоматизують задачі, для використання яких зазвичай потребуються оператори або технічні спеціалісти.   

Драйвери Windows

Принтери  I-Класу Mark II  мають драйвери для роботи з останніми версіями операційної системи Windows.  Драйвери дозволяють користувачу переглядати та змінювати налаштування принтеру, знаходячись у будь-якому програмному додатку Windows, що спрощує процес друку. Драйвери Windows зберігаються на CD диску, що йде у комплекті з принтером або їх можна завантажити з сайту www.datamax-oneil.com 

Конфігуратор NETira

Конфігуратор NETira – це частина набору додатків Datamax-O’Neil. Це програмний додаток, що забезпечує легкий доступ та можливість налаштувати принтер I-Класу Mark II.  Ним можна користуватися за допомогою будь-якого комунікаційного порту Вашого принтеру, що дозволяє зберігати налаштування для їх застосування на іншому принтері. Це допоможе Вам, у разі зміни чи додавання принтера, якими Ви користуєтеся.

Вбудований браузерний конфігуратор

Принтери I-Класу Mark II мають постійну веб-сторінку, вбудовану в програмно-технічне забезпечення, доступ до якої здійснюється через веб-браузер.  Ця сторінка пропонує повний доступ до налаштувань принтеру та дозволяє виконувати повну конфігурацію. Отримати доступ до принтеру за допомогою браузерного конфігуратора легко: просто під'єднайте принтер до мережі, запустіть браузер та введіть IP-адресу принтеру. На екрані з'явиться постійна веб-сторінка, принтер ввімкнеться та буде працювати без необхідності встановлення програмного забезпечення чи спеціальної операційної системи.

Рішення

Принтери I-Класу Mark II сумісні з обладнанням, що вже може бути встановлено, та застосовуються в різноманітних сферах промисловості, оскільки використовуються різноманітні матеріали, підтримуються різноманітні способи поєднання, емуляції та інші опції, включаючи ВЧ-РЧІД.  I-Клас -ідеальне рішення для промислового виробництва, сфери траспортних перевезень та логістики, виробництва продуктів харчування та напоїв, а також фармацевтики.

 Промислове виробництво

Виробники використовують принтери I-Класу на будь-яких етапах виробничих ліній у складних умовах роботи 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Принтери I-Класу використовуються в багатьох сферах, включаючи відстежування товарно-матеріальних цінностей, етикетування у процесі виробництва, нанесення фірмових етикеток, а також етикеток з інструкціями та багато іншого.

 Перевезення і логістика

У сфері перевезень і логістики для розподілу та зберігання використовуються етикетки зі штрих-кодами, переважно для етикетування виробів, що постачаються із зазначенням важливої інформації про поставку. Оскільки усі поставки різні, принтер етикеток повинен бути здатен друкувати велику кількість етикеток з даними, що постійно змінюються. Принтер I-класу ідеально відповідає вимогам станції перевантажень, нанесення транспортних етикеток, відстежування піддонів та складських приміщень.

Виробництво продуктів харчування та напоїв

У сфері виробництва м'ясних продуктів та продуктової промисловості принтери штрих-кодів використовуються 24 години на добу, 7 днів на тиждень.  Загалом вони використовуються для друку етикеток з високою розділовою здатністю, етикеток із зазначенням терміну придатності, дати і часу, етикеток для ідентифікації виробу, а також транспортних етикеток. У багатьох випадках потребується водонепроникність, тоді увесь принтер вміщується у нержавіючий корпус.

Фармацевтика

Аптеки використовують принтери I-класу для друку етикеток з рецептами. Етикетки, що містять важливу для пацієнта інформацію, наносяться на пляшечку з ліками чи коробку з таблетками. Друк такої інформації, замість ручного нанесення інформації, допомагає уникнути помилок та невірного трактування, що може призвести до серйозних наслідків. Найбільш розповсюджені додатки призначені для нанесення етикеток з інформацією про відповідність стандартам, відстеження та контролю за пересуванням медикаментів та роботи з їх списками.


<< Назад