Компанія Warehouse Stationery використовує принтер Datamax-O’Neil M-4206 у своїх нових магазинах

Компанія Warehouse Stationery використовує принтер Datamax-O’Neil M-4206 у своїх нових магазинах.

З моменту свого заснування в 1991 році, компанія Warehouse Stationery стала головним постачальником офісного приладдя, щороку продаючи його на суму 124 мільйони доларів. Але Warehouse Stationery на цьому не зупиняється, а продовжує розширюватись по всій території Нової Зеландії, відчинивши нещодавно новий магазин в Папануі, Темсі, Фанграеї та Нельсоні.

У ході планування керівництво Warehouse Stationery  хотіло використати у нових магазинах принтери етикеток, що відповідають як існуючим, так і потенційним вимогам. Обраний принтер зрештою замінить в магазинах більш старі моделі Datamax-O’Neil.

Працюючи з 1999 року з Walker Datavision, постачальником технології з нанесення етикеток, Warehouse Stationery звернулася до них за порадою про те, на яку модель принтеру їм варто звернути увагу для використання у майбутньому.  Після консультації Walker Datavision порекомендували Warehouse Stationery принтер M-Class, оскільки він найкраще підходить до поставлених цілей.

Принтер  M-Class став логічним вибором, оскільки він вирішив проблему, якою раніше ніхто не займався на ринку. Необхідність у невеликому, компактному принтері промислового типу була гострою, бо Datamax-O’Neil отримали замовлення на місяці вперед до випуску принтеру M-Class. З часу свого випуску, M-4206 довів свою ефективність у широкому колі застосування.

Принтер M-Class Datamax-O’Neil ідеально підходить як для невеликого, так і середнього об'єму друку  у роздрібній сфері, та здатен друкувати як етикетки, так і бірки на полички. «Новий магазин друкує біля 10 000 етикеток на тиждень, - говорить Алден, співробітник відділу підтримки IT в Warehouse Stationery.  – На етапі відкриття магазину друкується ще більше етикеток. M-4206 продемонстрував як свою швидкість,так і надійність, зберігаючи при цьому високу якість».

Ще однією перевагою принтеру M-Class  є простота у використанні. Завдяки детальним інструкціям та зрозумілому процесу встановлення, M-class зміг органічно стати частиною бізнесу Warehouse Stationery.

Характерною рисою M-Class є його компактність, модульна конструкція для використання в умовах обмеженого простору, а також низька загальна вартість покупки та експлуатації.  Іншою важливою рисою M-4206 є те, що його зроблено з єдиного алюмінієвого каркасу. «Це збільшує довговічність принтеру, а висока продуктивність зберігається протягом усього терміну роботи», - заявляє Пол Рандалл, представник відділу технічної підтримки у Walker Datavision. Усі ці характеристики сприяли тому, що Datamax-O’Neil M4206 став ідеальним принтером для Warehouse Stationery.

Walker Datavision є торговим посередником Datamax-O’Neil у Новій Зеландії та разом з нашою командою консультантів з Labeling Solution може запропонувати найкращі засоби друку, що відповідають усім Вашим вимогам. 


<< Назад