Виробник продуктів харчування, компанія Alatoni Ltd, оптимізує процеси етикетування за допомогою пристрою для друку А-Class

Виробник продуктів харчування, компанія Alatoni Ltd, оптимізує процеси етикетування за допомогою пристрою для друку А-Class

Характеристика пристроїв для друку А-Class

Друк и нанесення етикеток.

«Ми дуже задоволені нашим рішенням купити Р100 з вбудованим пристроєм для друку А-Class. Це рішення усунуло багато слабких місць і оптимізувало наші процеси».

- Рой Б’юкенен

Директор фабрики, Alatoni

Alatoni

Протягом довгих років популярність середземноморської їжі росла в усьому світі. Сполучене Королівство – не виняток, дуже складно уявити полиці англійських супермаркетів без італійських закусок асорті та інших південноєвропейських делікатесів. Від овочів гриль, консервованих в маслі, наприклад, баклажанів, цукіні і перцю, маринованих морепродуктів до гострої пепероні або зелених і чорних оливок – асортимент доступних морепродуктів стає все ширшим і різноманітнішим. Компанія Alatoni Ltd – британський виробник і постачальник, який спеціалізується на виробництві середземноморських продуктів харчування. Компанія була  заснована в 1995 році в невеличкому місті Бісестер, вона широко відома по всій країні своїми маринованими оливками та іншими смачними делікатесами з усього Середземномор’я. Такі продукти, як томати, гриби, сир фета і, головним чином, оливки маринуються та упаковуються за самими високими технічними стандартами на спеціалізованій фабриці компанії, яка випускає продукцію, яка не містить горіхів. Компанія  Alatoni стала важливим і надійним постачальником найбільших в Британії мереж супермаркетів. У зв’язку зі збільшенням попиту на середземноморські делікатеси на ринку Alatoni  постійно розширяв своє виробництво протягом останніх років. Компанія сфокусувалася не лише на створенні нової продукції, але і на впровадженні швидкого процесу упакування і доставки без допущення помилок. Лише збільшення виробництва не дасть гарантії, що супермаркети і магазини делікатесів будуть отримувати необхідні поставки протягом мінімального короткого терміну. Упаковка замовлень, а також швидке етикетування картонних коробок без допущення помилок стали набагато важливішими.

Проблема

Недоцільні затрати на персонал і матеріали за існуючих процесів

Аналіз існуючих в компанії процесів показав, що особливо в цих сферах була необхідна оптимізація. Наприклад, стало зрозуміло, що помилки при етикетуванні неодноразова допускалися через те, що етикетки були надруковані за декілька днів до виробництва виробу. Те саме відбувалося з коробками, що тягло за собою недоцільні витрати матеріалу, а також затримку поставок. Окрім того, робітників доводилося відволікати від інших важливих завдань, таких як розвиток виробництва і розробка нової продукції, щоб забезпечити виробництво етикеток на найближчі декілька днів. «Ці процеси були надзвичайно неефективними. Витрат на оплату понаднормової роботи співробітників і марного використання матеріалу можна було уникнути. Більш того, затримки поставок нашої продукції могли назавжди зіпсувати репутацію перед замовниками. У найгіршому випадку це закінчилося б втратою прибутків», - розповідає про наслідки Рой Б’юнекен, директор фабрики Alatoni.   

Щоб усунути слабкі місця системи і створити більш ефективні процеси, компанія вирішила обладнати дві пакувальних лінії високофункціональними пристроями для друку і нанесення етикеток.

У менеджерів проекту були особливі вимоги до вирішення: по-перше, виробляти етикетки необхідно було зарані, щоб уникнути витрат на оплату понаднормової роботи співробітників. По-друге, рішення повинно було мінімізувати використання матеріалів і значно прискорити процес етикетування, щоб продукція могла швидше відправлятися до замовників. Місце в приміщеннях, де повинні були встановлюватися два пристрої було обмежене, тому рішення повинно було бути компактним.

Рішення

Високофункціональний прострій для друку та нанесення етикеток від Datamax-O’Neil 

Компанія вибрала пристрій для друку і нанесення етикеток P100 від британського виробника Codeology з вбудованим принтером від  DatamaxO’Neil.

Це рішення вразило менеджерів проекту компанії  Alatoni високим рівнем своєї роботи і надійністю, а також більш високо цінується своєю компактною конструкцією, на відміну від інших систем. Маючи ширину всього 875 мм, включаючи вбудований конвеєр, принтер займає у вузькому приміщенні менше метра. Але незважаючи на це, компанії Codeology  довелося розробити конструкцію в дзеркальному відображенні, щоб на відведеній площі можна було розмістити два пристрої. «Це дало нам можливість оптимізувати використовуваний простір так, щоб забезпечити безперешкодний доступ в тісному приміщенні», - каже Рой Б’юкенен, пояснюючи таке рішення.

Компанія Codeology доставила стандартну версію Р100 протягом тижня, а розробка, виробництво і встановлення в дзеркальному виконанні були виконані всього через чотири тижні. Обидві системи включають принтер Datamax-O’Neil А-Class, який було спеціально розроблено для інтеграції в пристрій для друку і нанесення етикеток, і здатний виробляти велику кількість етикеток завдяки обробці друкованого матеріалу. Окрім високої продуктивності і легкості в експлуатації, пристрій має ряд важливих інноваційних конструктивних особливостей. Наприклад, його корпус виконано з нержавіючої сталі, що дозволяє використовувати його в складних та екстремальних умовах. Окрім цього, модульна конструкція А-Class спрощує ремонт. Стандартні зношувані деталі, такі як друкуючи голівки, можна міняти швидко і просто, комплектуючі також відносно легко чистити. Наявність LAN-підключення, а також паралельного, послідовного портів і USB забезпечує безперебійну передачу даних і легку інтеграцію в існуючі інформаційні системи.

Результати

Друк етикеток у міру необхідності вирішує проблему допущення помилок під час етикетування

Встановлення принтерів Р100 с пристроями для друку А-Class дозволило Alatoni прибрати слабкі місця в своїх робочих процесах. Зокрема, в етикетуванні були досягнуті помітні покращення. Кількість неправильно нанесених етикеток і змарнованого матеріалу була зведена до мінімуму. Етикетки почали друкувати не за декілька днів, а у міру необхідності за допомогою пристрою для друку  А-Class, коли відповідна коробка проходить через систему. Етикетки наносяться зразу після друку. Це дозволяє Alatoni етикетувати від 5000 до 7000 коробок в день без задіяння співробітників з інших ділянок.

Результат: зниження витрат і значне підвищення продуктивності. Важливо відзначити, що швидке етикетування без допущення помилок не лише дозволяє розширити виробництво у відповідності зі зростанням попиту. Це також означає що більше немає проблем із затримкою поставок середземноморських делікатесів в супермаркети. Компанія Alatoni, таким чином, покращила якість обслуговування клієнтів.

Висока надійність як пристрою для друку і нанесення етикеток, так і принтера А-Class практично виключає виникнення простоїв системи. Втрата прибутків, пов’язана з проблемами під час упакування і етикетування, залишилася в минулому. Навпаки, використання цієї сучасної системи також дозволило Alatoni збільшити свої прибутки.

 «Ми дуже задоволені нашим рішенням купити Р100 з вбудованим пристроєм для друку А-класу. Це рішення прибрало багато слабких місць і оптимізувало наші процеси, що дозволило нам зосередитись на таких важливих сферах нашої діяльності, як розробка нової продукції – так що ми залишаємся надійним та сучасним постачальником основних британських супермаркетів і крамниць делікатесів», каже Рой Б’юнекен.


<< Назад