Datamax-O’Neil

Компанія Jolly Fruit, розташована в районі П’ємонта, Італія, що спеціалізується на упаковці та дистрибуції фруктів по всій Європі, вирішила придбати термопринтер для вирішення складних завдань, пов'язаних з нормами ЕС 178/2002. Ці норми зобов'язують виробників фруктів відслідковувати та описувати усі етапи виробничого процесу та вказувати пункт призначення будь-якої їх партії. Компанії, що працюють у цій сфері, повинні запровадити систему та процеси, щоб вся актуальна інформація (від збору врожаю на фермі до появи на столі) була доступна владі.

У рамках даної правової системи, Леонардо Веб, стратегічний партнер компанії PrintMedia, дистриб'ютора Datamax-O’Neil, розробив готове рішення, куди входить програмне та апаратне забезпечення  Datamax-O’Neil.

Великі лотки з фруктами (постачаються безпосередньо фермерами у регіоні) тепер отримують етикетку при надходженні, щоб у будь-який момент можна було визначити постачальника, задовольняючи тим самим основні вимоги законодавства. Більш того, будь-яка діяльність у мережі повинна бути офіційно задекларована. Програмне забезпечення, що встановлено у приладі, дозволяє Jolly Fruit слідкувати за усіма компонентами, від основних продуктів до добавок, та кожною стадією процесу. Фермери також допомагають у цьому процесі, ведучи журнал кожної операції, яка була проведена під час вирощування.

Кожна стадія пакування координується з центрального офісу, з яким з'єднані усі пристрої. Фрукти, після доставки, знаходячись ще в навантажувачі, одразу зважуються та наносяться етикетки. 

Вага, якість, та походження фруктів записуються на пристрій AGRITRACER, що відправляє дані для друку етикеток на принтер  I-Class Datamax-O’Neil.

Навантажувачі потім вивантажують вміст в сортувальну машину, де,у залежності від розміру, фрукти направляються на один із стрічкових конвеєрів.  Тут оператори заповнюють та наносять етикетки на лотки. Етикетки роздруковуються за допомогою принтера  Datamax-O’Neil M-4208 з можливістю використовувати картку для внутрішньої мережі LAN. На кожному лотку можна прочитати номер партії та географічне походження фруктів, а також їх якість.

На даному етапі лотки складаються за допомогою машини для укладки продукції на піддон. Як тільки укладка на піддон завершена, оператор натискає на кнопку, яка активує принтер для нанесення етикеток на піддон. AGRITRACER контролює якість та вагу піддонів поки замовлення не буде виконано, у цей момент видається внутрішній бланк замовлення, де описані усі стадії процесу.

Кожний принтер етикеток, що приймає участь в процесі пакування Jolly Fruit, вироблений Datamax-O’Neil. Десять у відділі сортування, один у відділі укладки на піддони та один у координаційному центрі. Усі принтери об'єднані у мережу за допомогою програмного забезпечення та виготовляють близько 1500 етикеток за день з максимальною кількістю в 5 000 етикеток за день у літній час.

Розповсюджувані в Італії компанією PrintMedia, принтери Datamax-O’Neil продовжують підтверджувати на ринку свій статус ідеального принтера для будь-якої компанії, яка шукає рішення в області друку штрих-кодів та РЧІД-тегів. Принтери Datamax-O’Neil  завжди були синонімами технологічної інновації, надійності та захищеності. 


<< Назад