Datamax-O’Neil I-Class

I-Class з лінійним сканером заощаджує час та гроші компанії: друкарський пристрій для нанесення етикеток I-Class допоміг виробнику одягу

 

Потужний виробник одягу, розташований у Каліфорнії, досяг величезної економії за рахунок впровадження принтерів Datamax-O’Neil I-Class з лінійними сканерами  у свою щоденну діяльність.  В компанії працює два склади для виконання замовлень, один розташовано у Сан-Франциско,а другий - у Лос-Анжелесі. Кожний склад несе відповідальність за отримання одягу з фабрики, перепакування та відправлення товару згідно зі зробленим замовленням.

У попередній системі, на кожну коробку окремо наносили етикетку з технічними вимогами замовника. Компанія зіштовхувалася з проблемами відповідності етикеток, а замовники нараховували великі витрати за отримання упаковок з нечитабельними етикетками зі штрих кодом. Потім компанія встановила декілька дорогих пристроїв для контролю, вважаючи, що це вирішить проблему.  Однак, коли коробки подавалися по конвеєру доставки, а пристрій контролю визначав, що штрих-код нечитабельний, коробки прибирали з лінії, і робітнику доводилося передруковувати етикетку власноруч.  Цей процес затримував деякі відправлення. Таких ситуацій на день було біля 35.

Виробник одягу зв'язався з Portable Data Systems, авторизованим торговим посередником Datamax-O’Neil, що розташований   у Карлсбаді, Каліфорнія, щоб знайти краще рішення цієї проблеми. Portable Data Systems допомогли складам з одягом, встановивши 20 принтерів Datamax-O’Neil I-4212  з функцією лінійного сканера на кожному складі.  Кожний принтер також використовує Ethernet та з'єднаний за допомогою WAN (бездротова локальна мережа)

Коли принтери Datamax-O’Neil виготовляли етикетки, лінійний сканер автоматично визначав читабельність штрих-коду.  Якщо він був нечитабельним, етикетка анулювалася та друкувалася інша з читабельним штрих-кодом, таким чином усуваючи існуючу проблему зняття з конвеєра коробок та ручного повторного друку.

Лише один пристрій контролю було встановлено наприкінці лінії для останньої перевірки.  Ця нова система скасувала потребу встановлювати декілька дорогих пристроїв контролю та скоротила кількість неправильних етикеток лише до однієї-двох в день. Це, в свою чергу, допомогло виробникам налагодити відносини зі своїми замовниками, що заощаджує час та гроші.


<< Назад