Compact4 Mobile

Compact4 Mobile

Коли Томмі Мобергу, керівнику ІТ- відділу компанії Ahlsell AB (Халльсберг, Швеція), потрібні були принтери, що здатні добре працювати в суворому та холодному кліматі, на складі його компанії, на півночі, він доклав максимум зусиль для того, щоб Ahlsell обрали принтери Compact4 Mobile компанії Datamax-O’Neil (Орландо, Флорида), провідної міжнародної компанії у сфері розробки принтерів для штрих-кодів та етикеток з радіочастотною ідентифікацією.

«Принтер Compact4 Mobile компанії Datamax-O’Neil набагато продуктивніший, міцніший та краще сконструйований у порівняні з іншими добре відомими принтерами конкуруючих компаній, - каже Моберг. - Коли мої керівники вирішили придбати так звані "пластикові" принтери, я висловився на користь придбання захищеного пристрою Datamax-O’Neil. Принтер Compact4 Mobile це єдиний принтер, який може справно функціонувати у суворих складських умовах».  За словами Моберга, принтери  Zebra та Intermec були на дотик пластиковими і, здається, створювалися для мобільного друку аналогічно Compact4 Mobile».

Після майже трьох років використання новинки, Моберг задоволений тим, що переконав керівництво на користь придбання пристрою Datamax-O’Neil. Безперервно працюючий протягом 24 годин на складі Ahlsell, Compact4 Mobile відрізняється простотою у використанні, надійністю та високою продуктивністю. Більш того, захищений та надійний Compact4 Mobile ідеально відповідає вимогам термодруку у великих об'ємах для друку пристроїв Ahlsell.

"Я задоволений, що ми обрали Compact4 Mobile тому, що ці принтери знову і знову доводили свою надійність" - каже Моберг.  "Крім того, ми отримали чудову рентабельність інвестицій, особливо враховуючи гроші, що ми заощадили на обслуговуванні, поточних витратах та запчастинах". 

Моберг продовжує: «Виробництво ніколи не зупинялося через несправність у принтері. Більш того, з 2006 року у нас всього було 11 помилок в апаратному забезпеченні на 140 принтерах – це дійсно дуже мало.  Єдине технічне обслуговування, що ми виконали на принтерах, було пов'язане зі стандартними проблемами "зносу обладнання", наприклад, зношена голівка та очищення принтера».

Цілих 140 принтерів Compact4 Mobile, поряд з 10 принтерами Nova4 TT Datamax-O’Neil, працюють на передовій бізнесу Ahlsell. Компанія є провідним оптовим продавцем у скандинавських країнах- поширюючи монтажну продукцію, інструменти та механізми, засоби обігріву та каналізації та інше обладнання категорії "зроби сам". Принтери Compact4 Mobilе були встановлені у центрі виробничого бізнесу Ahlsell –  у сучасному розподільчому пункті компанії. Зі свого центрального складу, Ahlsell виконує швидку обробку замовлень та прямі доставки клієнтам компанії по всьому регіону. Принтери Compact4 Mobile Datamax-O’Neil грають центральну роль у системі розповсюдження продукції компанії. Гнучкі, універсальні принтери Datamax-O’Neil використовуються для виготовлення етикеток для маркування деталей з номером та назвою деталі. Однак саме впровадження на складі потужного принтеру Compact4 демонструє широкі можливості застосування цього принтеру. За словами Моберга, 80 відсотків принтерів Compact4 Mobile компанії Datamax-O’Neil встановлені на  виделкових навантажувачах. Принтер Compact4 являється єдиним принтером протестованим Мобергом, який можна під'єднати до акумулятору виделкового навантажувача, та обладнаний захистом від вібрацій, відповідаючи таким чином потребам мобільної складської логістики.

Моберг пояснює процес мобільного друку: "Процес починається, коли водій виделкового навантажувача відриває транспортувальну етикетку, що видана ПК виделкового навантажувача.  На цій етикетці знаходиться інформація про кожне замовлення, що потрібно транспортувати.  В залежності від вимог клієнту, кожне замовлення містить певну кількість рядків замовлення.  Водію виделкового навантажувача даються настанови з транспортування та інша інформація, у тому числі, коли замовлення повинно бути готовим до відправлення.  Коли всі рядки замовлення зібрані, створюються нові етикетки з інформацією про назву деталі, номер деталі, кількість і т.д. Ця етикетка наноситься на кожне обране замовлення. Коли водій зібрав усі рядки замовлення та замовлення виконано, він відвозить товар на станцію, де друкується етикетка з адресою та доставленням на принтері MP Nova4.  Для кожного замовлення робиться одна етикетка.  Товар потім розвантажують у відправній зоні, після чого він вантажиться на вантажівку».

Принтери  Datamax-O’Neil  також використовуються для інших цілей на складі.  За словами Моберга, Compact4 Mobile використовується для маркування прибуваючих товарів, наносячи етикетку для піддонів.  Етикетка для піддонів містить інформацію про номер деталі, назву деталі, кількість та штрих-код. Етикетка для піддонів сканується водієм виделкового навантажувача, щоб зрозуміти, куди розмістити піддон на складі. 

Для Мобергу, його цілеспрямовані зусилля із запровадження принтерів  Datamax-O’Neil в Ahlsell одразу принесли успіх із довгостроковою користю.  Відповідні для використання як на робочому столі, так і у виделковому навантажувачі принтери Compact4 Mobile витримали випробування суворим та холодним скандинавським середовищем на складі Ahlsell.  Поки Томмі Моберг зберігає у чистоті принтери Compact4 Mobile ( і час від часу змінює зношені голівки), він може бути спокійним відносно того, що важливі процеси на складі компанії продовжать функціонувати практично безперешкодно ще багато років.


<< Назад