Citizen CMP-30

Citizen CMP-30

Принтер  Citizen CMP-30 BT (1000850) - пристрій для друку квитанцій, чеків, ярликів та етикеток, що поєднує у собі компактність, безшумність, мобільність та надзвичайну продуктивність. Агрегат закриває свою гілку CMP завдяки дозволу в 203 точки на дюйм при швидкості друку в 100 мм/с та 3-дюймовому широкому ролику для паперу.

Принтер оснащений високоякісним рідкокристалічним екраном (LCD) та має низку переваг: чудовий відкритий контроль заряду акумуляторної батареї, зручне завантаження видаткових матеріалів та об’ємна внутрішня пам’ять для зберігання додаткової інформації.

На підставі цих характеристик можна сміливо стверджувати, що принтер Citizen CMP-30 BT – це надзвичайно зручний пристрій для сучасного ринку в галузі переносних принтерів штрих-кодів і його можна використовувати в транспортній та торговій галузях. Останнім часом у службах таксі великих міст набуває популярності спосіб оплати чеків, надрукованих безпосередньо в машині таксі, таким чином мобільні та портативні пристрої продовжують знаходити собі все нові і нові способи застосування та не втрачають попиту упродовж багатьох років.

Тип  -  мобільний
Технологія друку  -  термо
Клас товару  -  Принтер етикеток
Тип друку чорно-білий
Максимальна ширина друку  -  72 мм
Мінімальна ширина етикетки  -  25 мм
Максимальна ширина етикетки  -  80 мм
Швидкість друку  -  100 мм/c
Зовнішній діаметр ролика етикеток  -  56 мм
Датчики  -  датчик чорної мітки, датчик кінця паперу
Мова програмування  -  ESC, CPCL
Інтерфейс підключення  -  RS-232, USB, Bluetooth
Дозвіл  -  203 DPI
Опції модуль  -  Wi-Fi
Джерело живлення -  акумулятор
Розміри  -  120 x 152 x 70 мм
Вага  -  0.63 кг
Колір  -  чорний


<< Назад