Перший у Болівії кінокомплекс впроваджує принтери S-Class від Datamax

Характеристика принтерів  S-Class принтери для друку квитків в кінотеатрі

CineCenter, найперший кінокомплекс, що з'явився в Санта Круз, Болівія, шукав рішення для касирів, які друкують квитки. Відкриття 10-ти зального кінотеатру на 2 500 місць було заплановано на серпень 2004 року, де мав проходити показ найновіших художніх фільмів. Очікувалася велика кількість відвідувачів, тому був необхідний принтер для друку квитків, здатний друкувати якісно і швидко.

При плануванні кінотеатру, пан Цуєллар, директор  CineCenter, хотів використати лише найкращі пристрої, що допомогли б забезпечити безвідмовну роботу. З приводу рішення для друку квитків, він звернувся в компанію Cadenas & Lopez Informatica, яка є офіційним дилером Datamax-O’Neil в Монтевідео, Уругвай.  Дилер порекомендував принтер SV-3210 від Datamax-O’Neil з серії принтерів  Datamax-O’Neil S-Class. Компанія Cadenas & Lopez порадила своєму замовнику використати принтери S-Class, оскільки їх характеристики, потенціал та продуктивність ідеально підходять для прямого термодруку вхідних квитків. Конструкція SV-3210 ідеально підходить для встановлення на прилавку у квитковій касі.

Порівнявши рішення Datamax-O’Neil з аналогом, CineCenter  стало зрозуміло, що принтери DatamaxO’Neil є найбільш надійним рішенням за найбільш вигідною ціною, тому було прийнято рішення використати шість принтерів SV-3210. Швидкість друку, десять дюймів за секунду, дає можливість кінотеатру друкувати приблизно 15 000 квитків на тиждень. SV-3210 друкує кожний квиток із зазначенням назви кінотеатру  CineCenter, інформації про фільм( назва, дата, час, номер залу), вікової категорії ( дорослий, дитячий і т.д.), ціни на квиток та коду безпеки.

Щоб впоратися з цим завданням компанія Cadenas & Lopez також рекомендувала використовувати програмне забезпечення Cinestar. Це програмне забезпечення відмінно працює з принтером Datamax, було розроблено на платформі Windows, тому касирам легко ним користуватися. Це також дозволяє інтегрувати контроль продажу квитків в систему управління роботою всього кінотеатру, куди входять такі послуги, як продажі зі знижкою.

З моменту відкриття кінотеатр дуже задоволений принтерами DatamaxO’Neil. Робітникам легко з ним працювати, вони дуже надійні та вносять свій вклад в успіх кінотеатру CineCenter.


<< Назад