Інтелектуальні принтери Datamax-O’Neil доомагають постачальникам автомобільної техніки

характеристика принтерів  I-Class етикетки для машинобудування

Постачальники комплектуючих для виробників автомобілів повинні знати, що їх деталі правильно етикетовані, а процес  нанесення етикеток ефективний та економічний. Без відповідного рішення вони ризикують втратити важливі контракти з виробниками автомобілів.  Один з таких постачальників шукав відповідне рішення проблеми з маркуванням деталей.  Для покращення ефективності операцій та надання більш якісного обслуговування своїм клієнтам, компанія шукала рішення, яке б відповідало декільком критеріям. 

Вимоги до системи: маркування у реальному часі для відстеження виробництва та партій продукції; можливість додавання серійних номерів на етикетки; наявність штрих-кодів на етикетці для відстеження; можливість з'єднання з системою управління підприємством (ERP); можливість ідентифікувати оператора, який зробив деталь та наніс етикетку. Компанія General Data, офіційний дилер Datamax-O’Neil, розташована в Цинциннаті, Огайо, запропонувала рішення цьому постачальнику.

Компанії General Data одразу стало зрозуміло, що це був ідеальний випадок для інтелектуального принтеру Datamax-O’Neil.  Інтелектуальне рішення дозволить додаткам для збору даних працювати з принтером Datamax-O’Neil  без необхідності отримувати керуючи сигнали з хост-пристрою, такого як комп'ютер.

Як офіційний дилер Datamax-O’Neil/MCL, компанія General Data встановила принтери I-Class  з завантажувальним модулем MCL та годинником. Ці принтери були під’єднані до запрограмованого логічного контролера (ЗЛК), що розміщений біля кожного принтеру, який використовується для етикетування деталей.  Принтери отримують сигнал від ЗЛК, коли деталь готова, та потім автоматично друкують етикетку.

Надійність рішення  Datamax-O’Neil була важливим аспектом, оскільки було обов'язково, щоб приймалися усі сигнали з ЗЛК. Також необхідно було, щоб участь користувача в роботі була мінімальною, і з рішенням Datamax-O’Neil  уся взаємодія оператора з принтером зводилася лише до моменту, коли етикетку потрібно передрукувати.  Після встановлення, постачальник одразу ж помітив переваги рішення Datamax-O’Neil. Вони могли визначити кількість деталей, що вироблені з моменту підключення принтеру. Попередньо роздруковані етикетки більше не потрібно було розподіляти вручну, що заощаджувало величезну кількість часу операторам пристроїв. Не було більше необхідності мати ПК на виробництві, який не витримав би забруднення, важких умов промислового підприємства, тоді як місце, що раніше займав ПК, тепер звільнилося для інших речей.  Завдяки DMX Connect можна було теперь під'єднуватися до системи ERP через свою мережу, щоб отримувати інформацію про виробництво у реальному часі.


<< Назад