Apex 4

apex 4

Швидкий, легкий, економічний

Apex 4 - це легкий та компактний 4-дюймовий принтер, який друкує чіткі, зручні для читання чеки, квитанції про доставку, квитанції про оплату або інвойси розміром до 4,37 дюйма за доступною ціною, враховуючи сучасні умови жорсткого бюджету. Apex 4 став економічною альтернативою важким виробам з можливостями, які виходять за рамки ваших потреб, що при цьому не погіршує їх якість та довговічність. Залишаючись міцним пристроєм, який цілком здатен витримати тряску та удари під час довгих та інтенсивних змін, Apex 4 також достатньо легкий для комфортного використання весь день. З простими функціями та тривалою роботою високоємнісного літій-іонного акумулятора, Apex 4 оснащений всіма необхідними якостями, задовольняючими зростаючі потреби у сфері роздрібних продаж, готельного бізнеса, оренди автомобілів, правоохоронних органів і роботи в польових умовах та продажу.

В стандартному виконанні Apex 4 оснащений портами USB або RS232 та бездротовим зв’язком. Додатковий трихсмуговий зчитувач карток з магнітним кодом спрощує процес оплати кредитною карткою. Потужний процесор Arm-7 на 32-біта дозволяє швидко роздруковувати, отримувати їх високу якість, а великий об’єм флеш- та ОЗУ пам’яті, який знаходиться під безпосереднім управлінням користувача дозволяє йому зберігати логотипи, шрифти, графіки та штрих-коди для швидкого пристосування до змінних бізнес умов.

Apex 4i - це сертифікований компанією Apple® пристрій для друку MFi, розроблений для задоволення зростаючої тенденції в середовищі додатків B2B, де використовуються пристрої на базі операційної системи Apple® iOS. Apex 4i є результатом зростаючої популярності продукції Apple® iOS, яка використовується на підприємствах по всьому світу, де застосовується пристрій для друку.

Apex 4i, маючи високу надійність, простоту використання та легку вагу є ідеальним доповненням до касового термінала, додатків для складання звітності про маршрут та доставки товару безпосередньо в магазин, що стають все більше популярними внаслідок очевидної користі серед пристроїв на базі Apple® iOS.

 

Загальні характеристики:

4-дюймовый термопринтер

4,10 дюйма  [104 мм] ширина друку

4,37 дюйма  [111 мм] ширина валика для паперу

 

Аксесуари

 

Розширте свої можливості

Рекомендуємо

cigarette light adapter apex 75x75 acc 

Адаптер для підкурювача
Дає можливість заряджати принтер від підкурювача автомобіля.

rj11 serial cable apex 75x75 

Послідовний кабель RJ11
Кутовий спіральний дріт DB9 F для з’єднання з ноутбуком або настільним ПК

 

 

Кабель USB
Кабель передачі даних USB з позолоченими контактами

 

Картки для чистки
Рекомендується використовувати картки для чистки для подовження строку служби друкуючої головки 


 Додатково

battery charger 2-bay apex 75x75 acc 

Змінний акумулятор
Змінний літій-іонний акумулятор

battery charger 2-bay apex 75x75 acc 

Зарядний пристрій акумулятора
Двокомірковий зарядний пристрій акумулятора для зарядки літій-іонного акумулятора

ip54 case apex3 75x75 acc 

М’який чохол IP54
Захищає ваш принтер від таких мікрочасток навколишнього середовища, як пил та волога; відповідає стандарту IP54


В поставку кожного принтера Apex 4 входить:

(1) Адаптер змінного струму

(1) Акумулятор

(1) Рулон з папером

(1) Ремінна система на плече

 

Функції та переваги

Отримай максимум від своїх вкладень

Легкий та невеликий - принтер Apex достатньо легкий для використання весь день, кожен день і достатньо малий, що не обмежує вашу мобільність.

Швидкий - Всі функції на принтерах Apex працюють на базі процесора Arm-7 з архітектурою RISC на 32 біта, що робить їх такими ж швидкими як принтери, які коштують майже в два рази дорожче.

Керована користувачем пам’ять - Всі вбудовані шрифти та програми інтегровані в флеш-пам’ять і знаходяться безпосередньо під вашим контролем.

Простий у використанні - Спрощений світлодіодний індикатор сигналізує про наявність зв’язку, заряду та живлення. Пристрій також оснащений простим у використанні відсіком для завантаження паперу та зовнішнім гніздом постійного струму для безперешкодного живлення.

Отримуйте більше за свої гроші - Всі принтери Apex 4 постачаються з акумулятором, блоком живлення, ременем на плече та пробним папером. Вони також всі оснащені бездротовими засобами зв’язку та RS232 або USB передачею даних.

Додатково - 3-смуговий зчитувач карток з магнітним кодом.

Сумісність - MS DOS та Windows. Надаються службові програми та драйвери друку для більшості систем.

Графічні зображення - підтримує друк графічних зображень, штрих-кодів в форматі 1D та 2D.

Тривалість роботи - літій-іонний акумулятор великої ємності здатний на одному заряді працювати весь день, друкуючи чеки.

Параметри зарядки - адаптер змінного струму для зарядки акумулятора пристрою для вдруковування (постачається з принтером), автомобільна зарядка на 10,6-30В, двосекційна зарядка акумулятора.

 

Користь:

Доступність та продуктивність - В сучасних складних економічних умовах, доступність та якість життєво необхідні для ведення успішного бізнеса.  В серії Apex є багатошарові гумові накладки для забезпечення довговічності і сертифікат випробувань IEC68 на робочу температуру, температуру зберігання, вологість, удар і вібрацію. Найголовніше полягає в тому, що в серію Apex входить славнозвісне обслуговування і підтримка клієнтів Datamax-O’Neil.

 

 

Аксесуари

Розширте можливості свого принтера

До засобів конфігурації відносяться:
- Завантаження шрифту
- Налаштування Bluetooth®
- Налаштування Wi-Fi
- Налаштування параметрів зв’язку
- Налаштування атрибутів принтера
- Завантаження логотипа

Драйвера:
-  Windows, CE та Desktop

Утиліта виконання друку на сторінці Form Fiesta

Завантажувач операційної системи для завантаження вбудованих програм 

 

 

Рішення

Можливість використання в різних галузях

Apex 4 це ідеальне рішення для багатьох галузей, де необхідні маленькі, легкі, швидкі та прості у користуванні принтери.

retail mobile pos apex 75x75
 

Роздрібна мережа - мобільний пункт продажу
Apex 3 є ідеальним рішенням для мобільних точок продажу для скорочення часу очікування у черзі, за допомогою якого можна роздруковувати чеки та обробляти оплату завдяки вбудованому зчитувачеві магнітних карток.

hospitality transportation apex 75x75
 

Готельний бізнес
Позбавтеся від довгих черг та поліпшіть обслуговування клієнтів за допомогою мобільної реєстрації відвідувачів при в’їзді та виїзді.  Оперативно створюйте та видавайте посадочні квитки; швидко оброблюйте оплату і видавайте чек під час бортового харчування і покупок; ідеальне рішення для оформлення замовлень у стола.

field service apex 75x75 
 

Продаж та обслуговування поза приміщенням
Не затримує водія та покращує ефективність і обслуговування клієнтів за допомогою мобільного друку чеків Apex 3 та обробки транзакцій.

route dsd water delivery2 75x75 app 
 

Доставка прямо в магазин/Відстеження маршруту
Швидко і легко заключайте продажу та оплату, надаючи чисті та незаповнені чеки під час покупок або доставки.

 


<< Назад