Apex 3i

Швидкий, легкий, економічний

Apex 3 –  це найкраще рішення для існуючої потреби у доступному, легкому та компактному тридюймовому портативному чековому термопринтері. Ця модель відрізняється якістю та надійністю. Apex 3 роздруковує чеки шириною до 3,14 дюйма та виконує функції, що необхідні для задоволення зростаючих потреб у сфері роздрібної торгівлі, готельного бізнесу, правоохоронних органів, оренди машин та обслуговування на місцях. 

У стандартну комплектацію  Apex 3 входить бездротовий зв'язок. Додатковий трьохсмуговий зчитувач карток з магнітним кодом спрощує процес оплати кредитною картою. Потужний процесор Arm-7 на 32-біти дозволяє швидко роздруковувати чеки у високій якості, а великий об'єм флеш - та ОЗП пам'яті, що знаходиться під безпосереднім управлінням користувача, дозволяє зберігати логотипи, шрифти, графіки та штрих-коди для швидкого пристосування до мінливих бізнес умов.

Apex 3i - це сертифікований компанією Apple® друкувальний пристрій, що розроблений для задоволення зростаючої тенденції у сфері додатків для ринку В2В, де використовуються пристрої на базі Apple® iOS, чия популярність зростає, та яка використовується на підприємствах по всьому світі.

Apex 3i, маючи високу надійність, простоту у використанні та легку вагу, є ідеальним додатком до касового терміналу, пакету додатків для складання звітності про маршрут та доставку товару безпосередньо до магазину. Він стає все більш популярним внаслідок розповсюдження пристроїв на базі Apple® iOS. Цей легкий та невеликий пристрій можна носити з собою всю зміну: портативні принтери для друку чеків та етикеток Apex 3 і Apex 3i можна носити на поясі чи плечовому ремені, що поставляється додатково, без незручностей, пов'язаних з важкістю пристрою.

За допомогою цієї легкої у використанні та простої системи завантаження паперу для чеків та етикеток, та акумулятором великої ємкості, що працює на протязі усієї 12-годинної зміни, Apex 3 і Apex 3i будуть дуже корисні для мобільних робітників під час завантаженої зміни, без збільшення витрат.

 

Загальні характеристики:

  • 3-дюймовий термопринтер
  • 2,83 дюйми [72 мм] ширина друку
  • 3,14 дюйми [80 мм] ширина валу для паперу

<< Назад