Apex 3 – це найкраще рішення

apex 3

Огляд

Швидкий, легкий, економічний

Apex 3 –  це найкраще рішення для існуючої потреби у доступному, легкому та компактному тридюймовому портативному чековому термопринтері. Ця модель відрізняється якістю та надійністю. Apex 3 роздруковує чеки шириною до 3,14 дюйма та виконує функції, що необхідні для задоволення зростаючих потреб у сфері роздрібної торгівлі, готельного бізнесу, правоохоронних органів, оренди машин та обслуговування на місцях. 

У стандартну комплектацію  Apex 3 входить бездротовий зв'язок. Додатковий трьохсмуговий зчитувач карток з магнітним кодом спрощує процес оплати кредитною картою. Потужний процесор Arm-7 на 32-біти дозволяє швидко роздруковувати чеки у високій якості, а великий об'єм флеш - та ОЗП пам'яті, що знаходиться під безпосереднім управлінням користувача, дозволяє зберігати логотипи, шрифти, графіки та штрих-коди для швидкого пристосування до мінливих бізнес умов.

Apex 3i - це сертифікований компанією Apple® друкувальний пристрій, що розроблений для задоволення зростаючої тенденції у сфері додатків для ринку В2В, де використовуються пристрої на базі Apple® iOS, чия популярність зростає, та яка використовується на підприємствах по всьому світі.

Apex 3i, маючи високу надійність, простоту у використанні та легку вагу, є ідеальним додатком до касового терміналу, пакету додатків для складання звітності про маршрут та доставку товару безпосередньо до магазину. Він стає все більш популярним внаслідок розповсюдження пристроїв на базі Apple® iOS. Цей легкий та невеликий пристрій можна носити з собою всю зміну: портативні принтери для друку чеків та етикеток Apex 3 і Apex 3i можна носити на поясі чи плечовому ремені, що поставляється додатково, без незручностей, пов'язаних з важкістю пристрою.

За допомогою цієї легкої у використанні та простої системи завантаження паперу для чеків та етикеток, та акумулятором великої ємкості, що працює на протязі усієї 12-годинної зміни, Apex 3 і Apex 3i будуть дуже корисні для мобільних робітників під час завантаженої зміни, без збільшення витрат.

 

Загальні характеристики:

3-дюймовий термопринтер

2,83 дюйми [72 мм] ширина друку

3,14 дюйми [80 мм] ширина валу для паперу

 

Функції та переваги

отримай максимум від своїх інвестицій

 

Легкий та невеликий - принтер Apex достатньо легкий для використання цілий день, кожен день, та достатньо маленький, щоб не перешкоджати Вашій мобільності.

Швидкий - усі функції на принтерах Apex працюють на базі процесору Arm-7 з архітектурою RISC на 32 біти, що робить їх такими ж швидкими як принтери, що вартують майже вдвічі дорожче.

Керована користувачем пам'ять  - усі вбудовані шрифти та програми інтегровані у флеш-пам'ять  та знаходяться безпосередньо під Вашим контролем.

Простий у використанні - спрощений світлодіодний індикатор сигналізує про наявність зв'язку, заряду та живлення.  Пристрій також обладнано простим у використанні відсіком для завантаження паперу та зовнішнім гніздом постійного струму для безперешкодної зарядки.

Отримуйте більше за свої гроші - усі принтери Арех 2 постачаються з акумулятором, блоком живлення, затискачем для кріплення до поясного ременя та пробним папером. Вони також усі обладнані  бездротовими засобами зв'язку та інтерфейсом Serial RS232.

Додатково - 3-х смуговий зчитувач карток з магнітним кодом.

Сумісність - MS DOS та Windows. Надаються службові програми та драйвери друку для більшості систем.

Графічні зображення - підтримує друк графічних зображень, штрих-кодів у форматі 1D та 2D.

Тривалість роботи - літій-іонний акумулятор великої ємкості здатний на одному заряді працювати цілий день, друкуючи чеки.

Параметри зарядки - адаптер струму для зарядки акумулятора пристрою для вдруковування (постачається з принтером), автомобільна зарядка на 10,6-30 В, двосекційна зарядка акумулятора.

 

Вигода:

Доступність та продуктивність - в сучасних складних економічних умовах, доступність та якість життєво необхідні для ведення успішного бізнесу.  У серії Арех є багатошарові гумові накладки для забезпечення довговічності. Пристрої мають сертифікати випробувань IEC68 на робочу температуру, температуру зберігання, вологість, удари та вібрацію. Найголовніше полягає в тому, що в серію Арех входить відоме своїми якостями обслуговування та підтримка клієнтів від Datamax-O’Neil.

 

Аксесуари 

Розширте свої можливості.

Рекомендуємо.

Перехідник для прикурювача

Дає можливість заряджати принтер від прикурювача автомобіля.

Послідовний кабель  rj11                          

Кутовий спіральний кабель DB9 F для з'єднання з ноутбуком чи настільним ПК.

 

Кабель USB

Кабель передачі даних USB з позолоченими контактами.

 Картки для чистки

Рекомендується використовувати картки для чистки, щоб подовжити термін роботи друкувальної голівки.

Додатково

Змінний акумулятор

Змінний літій-іонний акумулятор

Зарядний пристрій акумулятора 

Двокамерний зарядний пристрій акумулятора для зарядки літій-іонного акумулятора

М'який чохол IP54

Захищає Ваш принтер від таких мікрочастинок навколишнього середовища, як пил та волога; відповідає стандарту IP54

 

Входить до поставки кожного принтера Арех 3

(1) Адаптер змінного струму

(1) Акумулятор

(1) Рулон з папером

(1) Поясне кріплення

 

Програмне забезпечення

Відповідає усім потребам з друку

Засіб конфігурації включає:

- Завантаження шрифта

- Налаштування Bluetooth®

- Налаштування Wi-Fi

- Налаштування параметрів зв'язку

- Налаштування атрибутів принтера

- Завантаження логотипа

Драйвери:

-  Windows, CE і Desktop

Утиліта виконання друку на сторінці  Form Fiesta

Завантажувач операційної системи для завантаження вбудованих програм

 

Рішення

Можливість використовувати в різних галузях

Арех 3 - це ідеальне рішення для багатьох галузей, де необхідні маленькі, легкі, швидкі та прості у використанні принтери.

Роздрібна мережа - мобільний пункт продажу

Арех 3 - це ідеальне рішення для мобільних точок продажу для скорочення часу очікування у черзі. З його допомогою можна роздруковувати чеки та приймати оплату завдяки вбудованому зчитувачу магнітних карток.

Готельний бізнес

Позбудьтеся довгих черг та покращіть обслуговування клієнтів за допомогою мобільної реєстрації відвідувачів при в'їзді та виїзді.  Оперативно створюйте та видавайте посадочні квитки; швидко обробляйте оплату та видавайте чек підчас сплати за їжу на борту літака та інші покупки; ідеальне рішення для оформлення замовлень біля столу.

Продаж та обслуговування поза приміщенням

Не затримує водія та покращує ефективність і обслуговування клієнтів за допомогою мобільного друку чеків Арех 3 та обробки транзакцій. 

Правоохоронні органи

Створюйте квитанцію та виставляйте штраф на місці за допомогою додаткового вбудованого в Арех 3 трьохсмугового зчитувача магнітних карток, тим самим автомобілісти можуть швидко оплатити штраф у момент виставлення штрафу.


<< Назад