Міцний планшет ALGIZ 7 SPART

Міцний планшет ALGIZ 7 SPART

Економія часу під час обліку.

 

Задача

Заміна паперово-олівцевої системи обліку рослинних насаджень на рішення з використанням планшета, яке підходить для будь-яких погодних умов.

Рішення

Контроль кількості рослин на полях за допомогою Algiz 7 Handheld - зручного для користувача, ультраміцного планшетного комп’ютера.

Результат

Довготривале рішення контролю насаджень, при якому оптимізується процес вводу даних і одночасно підвищується їх точність.

Співробітники Carlton Plants, ферми площею 708 гектарів в Дейтоні, штаті США Орегон, використовують під час обліку міцний планшетний комп’ютер Algiz 7 Handheld. Дані по рослинам адмініструються за будь-яких погодних умов прямо на місці.

Раніше, до появи міцного планшета для обліку даних про стан рослин, два співробітники вели його по черзі за допомогою олівця і паперу, включаючи власноруч зроблені креслення. Тепер вони можуть вводити дані прямо в планшет в процесі перевірки рослин на полях. Внаслідок цього вони економлять багато часу і досягають більшої точності під час обліку.

Зростаючі складності

Carlton Plants знаходиться в Долині Уілламетт в штаті США Орегон. Ця долина відома своїми виноградниками і вологим кліматом, який сприяє прекрасним умовам для зростання в цій долині, але створює також складні робочі умови для службовців, які рахують дерева, кущі і кореневища насаджень.

Carlton Plants

«Більшу частину днів наші позаштатні співробітники були вимушені проводити на ногах за обліком, весь час з семи годин ранку до чотирьох годин дня, крокуючи по багнюці і воді, - розповідає Естебан Еррера, менеджер обліку і контролю якості в Carlton Plants. - Папір з записами ставав вологим і брудним, і ми повинні були ще раз виконувати роботу, якщо не могли розшифрувати наші записи».

Через пошкоджені або втрачені записи іноді потрібно було знову знімати дані для всього поля, на якому висаджено близько 165 тисяч рослин. Після цього дані, записані від руки, повинні бути внесені вручну у форму в комп’ютері і далі введені іншим співробітником в головну комп’ютерну систему. Процес, який тривав годинами.

«Я проводив всі дні за тим, щоб вручну прораховувати і відшукувати інформацію на папері. Це вимагало великих витрат часу, - розповідає Еррера. - Час, який я зміг би використати на користь фірми в інших проектах».

Облік даних вручну був не дуже ефективним і вимагав компромісів. При подальшому переносі даних з паперу в цифрові таблиці зростала можливість помилки.

Міцне мобільне рішення

Еррере було ясно, що Carlton Plants повинна замінити паперово-олівцеву систему надійною системою обліку даних. Але він знав, що комп’ютер і електроніка не витримують дощ та бруд.

Саме тому він почав шукати міцний планшет для обліку даних, який можна використовувати цілий день у вологих умовах. У своєму пошуку він наштовхнувся на Handheld в США в Корваллісі в Орегоні. Handheld залишив Carlton Plants Algiz 7 для тестування, і Еррера швидко зрозумів, що цей міцний планшет відповідає всім вимогам для обліку рослин.

Algiz 7 – это ультраміцний планшетний комп’ютер для обліку даних. До того ж він обладнаний акумуляторними батареями з тривалим строком використання, які можна замінити при безперервній роботі. Програмовані «швидкі» клавіші і 4+1 кнопки керування з сенсорними клавішами на дисплеї дуже зручні для користувача, в тому числі і для співробітників Carlton Plants, які ще не мають досвіду в роботі з комп’ютерами.

Тепер співробітники можуть вводити дані під час обліку прямо за допомогою простих клавіш і клавіатури QWERTY і замість креслень робити фотографії рослин інтегрованою 5-мегапіксельною камерою.

Algiz 7

Algiz 7 працює з Windows 7 Ultimate, що дає можливість Еррере прямо на планшеті створити користувацьку базу даних Microsoft Access, яка надійно зберігає дані і без проблем інтегрується в програмне забезпечення настільного ПК.

За допомогою банку даних він створює загальний облік на основі коду рослин і приміток відповідно до особливих фільтрів.  Крім того, він може встановити параметри, які попереджають працівників при неправильному вводі даних, ґрунтуючись на багаторічній базі помилок.

Після підрахунку співробітники можуть одразу ж відправити дані таблиці для обліку даних з планшета за допомогою WiFi або USB в офісний комп’ютер – без втрати часу при вводі даних вручну, переносі даних, ручного підрахунку цифр, складання звіту і пошуку певних даних. Всі дані зручні для користування і легко фільтруються в базі даних.

«На міцному планшеті я можу керувати даними в базі даних, які до цього знаходилися на сотнях аркушів, - пояснює Еррера. - Всі дані знаходяться в одному місці».

Так просто, як раз, два, три

Algiz 7 поклав кінець незчисленним годинам роботи для вводу даних, для того щоб співробітники мали більше часу для інших, кращих проектів. Крім того, він економить папір та чорнила і покращує надійність записів насаджень. Ще одна неочікувана перевага! «Наші співробітники більш впевнені в собі, оскільки вони можуть використовувати планшет для обліку даних без будь-яких комп’ютерних курсів. Він відкриває двері більшим можливостям!» - захоплюється Еррера.

Планшет Algiz 7 успішно справляється з погодою в Орегоні в будь-яку пору року, включаючи бруд, вологість, пил та спеку до 30 градусів. Тепер у Carlton Plants немає більше проблем зі складанням звітності.

Застосування міцного планшета для обліку даних було логічним наступним кроком для Carlton Plants, і список переваг не може бути простішим: мільйони рослин у комбінації з міцним планшетним комп’ютером призвели до великої економії часу і витрат для Еррери та його команди.


<< Назад