Діагностичне технічне обслуговування стало безпечніше та доступніше

Діагностичне технічне обслуговування стало безпечніше та доступніше з використанням захищених планшетів

Завдання

Створити рішення для скорочення коштів на діагностичне технічне обслуговування, відповідне до складних умов праці промислових підприємств.

 

Вирішення

Створити модульну систему, яка підтримує Bluetooth,  із застосуванням апаратури для збору даних, а також захищених планшетів для роботи з ними.

 

Результат

Надійний прилад, який знижує витрати клієнтів, і в той же час підвищує безпеку робітників.

Завдяки захищеним планшетам Algiz 7 та Algiz 10X від Handheld, компанія Azima DLI з штату Массачусетс, США, яка надає послуги по діагностичному обслуговуванню, пропонує своїм клієнтам новий продукт для роботи з даними. Це захищене мобільне рішення, безпечне у використанні, надійне в складних умовах праці, яке легко оновлюється при необхідності.

Інноваційне рішення - прилад для роботи з даними серії TRIO на базі ультра-захищених планшетів Algiz 7 та Algiz 10X - значно покращило безпеку клієнтів та знизило загальні витрати на експлуатацію системи діагностичного технічного обслуговування.

Діагностика збоїв обладнання за допомогою захищених КПК

Більшість машин з обертовими деталями дають попереджувальні сигнали, перш ніж вийти з ладу. Програми діагностичного техобслуговування допомагають виявити деякі з цих ранніх сигналів та відремонтувати чи замінити деталі, попереджуючи затратні за коштами і часом збої та аварії.

Але не дивлячись на те, що традиційні технології моніторингу можуть значно скоротити часові та грошові витрати компанії, вони також мають недоліки. Вони можуть бути небезпечними в експлуатації чи занадто крихкими для роботи в складних умовах промислових підприємств. А коли програмна частина старіє, їхнє апаратне забезпечення доводиться повністю змінювати, що дуже витратно.

Компанія Azima DLI – лідер та провідний постачальник аналітичних послуг та продукції для діагностичного техобслуговування, відповідних до високих вимог клієнтів в плані надійності, доступності та оперативності. Клієнти компанії працюють в різних галузях промисловості, включаючи хімічну обробку, промислове виробництво, військово- морську, нафтогазову, фармацевтичну, біотехнічну, енергетичну та целюлозно-паперову галузі.

« В цих робочих умовах високі температури, надмірна забрудненість та пил, удари, падіння - не рідкість», - говорить Майкл ДеМарія, директор з виробництва компанії Azima DLI.

ДеМарія розумів, якщо знайти найбільш надійне рішення для клієнтів, можна знизити їх загальні експлуатаційні  витрати, вирішив як екологічну проблему, пов'язану з роботою обладнання, так і проблему необхідності оновлення технології з виходом нових платформ. Потім він та його команда взялися за пошук ідей для створення нового підходу з використанням захищених планшетів для роботи з даними.

В основі концепції їх вирішення була модульна система, в якій би використовувалися пристрої збору даних, що підтримують Bluetooth, для надсилання інформації на захищений, портативний планшетний комп'ютер. Бездротове з'єднання між окремими пристроями збору даних та планшетом для роботи з ними підвищило безпеку - збільшивши відстань між робітниками і обладнанням - а також дозволило б оновлювати апаратне забезпечення без заміни всієї системи.

З цих двох завдань вирішити залишилось одну. Який з захищених планшетів найкраще підійде для роботи у важких умовах промислових підприємств їх клієнтів?

Захищене мобільне рішення

« Ми довго шукали планшет для роботи з даними, котрий відповідав би нашим критеріям по підтримці Bluetooth, і захищеності для використання в такій сфері, - каже ДеМарія. - Вибір було зупинено на лідері - компанії Handheld».

Компанія Azima DLI прийняла рішення: запропонувати клієнтам широкий асортимент планшетів, що дозволить їм легко адаптувати існуючі системи збору даних. В модульній серії TRIO модель TRIO CX7 йде в комплекті з ультра- захищеним планшетом Algiz 7 від Handheld,а в CX10 - з захищеним планшетом Algiz 10X.

Планшети для роботи з даними Algiz 7 та Algiz 10X пропонують потужні функціональні можливості в будь-якій промисловій сфері. Вони сертифіковані по класу захисту  IP65 і протестовані відповідно до військових стандартів MIL-STD-810G на захист від потрапляння пилу, води, впливу вібрацій, падіння, екстремальних температур та зміни висоти над рівнем моря. Вони пропонують декілька варіантів підключення, включаючи Bluetooth 4.0, працюють на супершвидкісному двохядерному процесорі Intel Atom та операційній системі Windows 7 Ultimate, інтегрованій в оточені Microsoft непомітно для користувача.

Обидва КПК мають неперевершений резистивний сенсорний екран із застосуванням новітніх технологій MaxView. Algiz 7 оснащений 7-дюймовим екраном з гарною видимістю при денному освітленні, а Algiz 10X має 10,1-дюймовий екран з датчиком освітлення, який налаштовує підсвічування автоматично.

Крім того, ці захищені планшети легкі та портативні. Algiz 7 важить всього 2,42 фунти ( 1,1 кілограма), а Algiz 10X - 2,9 фунта (1,3 кілограма).

Безпека працівників та зменшення витрат

Для використання системи TRIO робітники прикріплюють датчики виміру вібрації на корпусах підшипників обертових механізмів, таких як двигуни, насоси і компресори. Пристрій збору даних збирає інформацію та бездротовим шляхом передає її на планшет, після чого програмне забезпечення планшета опрацьовує свідчення. На основі цієї інформації програма ExpertALERT системи TRIO інформує користувача про потенційні проблеми.

Як розповідає ДеМарія, в компанії Azima DLI помітили, що відсоток клієнтів, які використовують цю модульну платформу, що легко оновлюється, значно виріс. На відміну від звичайного приладу для збору даних, який Azima DLI продавала роками, з платформою TRIO, створеній на основі Algiz 7 та Algiz 10X, в декілька разів більше клієнтів оплачують надання техобслуговування на довший термін.

«Система TRIO дозволяє клієнтам оновлювати планшет незалежно від апаратного забезпечення для збору даних з мінімальними затратами, тому вони і подовжують свої договори на надання техобслуговування, – говорить ДеМарія. – Handheld постійно вдосконалює свої захищені планшети, а модульний підхід дозволяє нам пропонувати нашим клієнтам новітні технології по мірі їх появи, без необхідності змінювати всю систему власноруч».

Поєднання цього підходу з різноманітними  платформами на захищених планшетах від Handheld дозволяє не лише довгий час без проблем оновлювати систему, яка використовується, але й надає клієнтам більш широкий вибір.

« Більшість клієнтів віддають перевагу портативності 7-дюймового Algiz 7X, який можна брати з собою, повісивши на плече. Деяким подобається великий 10-дюймовий екран Algiz 10X, – розповідає ДеМарія. - Завдяки співпраці Azima DLI з Handheld ми можемо задовольняти потреби наших замовників, оновлювати їх системи без проблем, при цьому зменшивши їх загальні експлуатаційні витрати».


<< Назад