Захищений планшет ALGIZ 10X підвищив продуктивність Північноамериканської вугільної корпорації

Завдання
Знайти захищений комп'ютер, який здатний виконувати особливі завдання вуглевидобувної галузі.

Рішення
Встановити захищений планшет Algiz 10X та підставку для нього в кабінах гірських машин.

Результат
Вирішення у вигляді планшета для гірничовидобувної промисловості, що забезпечує миттєве підвищення продуктивності при економії часу та грошей.

 

Для вирішення завдань, властивих умовам роботи в гірничовидобувній галузі, потрібен особливо захищений планшет. Завдяки пристрою Algiz 10X від Handheld працівники шахти Red Hills Північноамериканської вугільної корпорації відчули, що надійний та добре спроектований захищений планшет здатний забезпечити справність робочих операцій в шахті та змусити машини працювати як добре налагоджений механізм.  

Шахта Red Hills - це вугільний розріз площею 23,5 кв. км в Акермані, штат Міссісіпі, США. Щороку вона постачає 3,5 мільйона тонн вугілля на прилеглу електростанцію Red Hills за допомогою потужних машин, серед яких -  електричний екскаватор, бульдозери і канатно-ковшовий екскаватор з ковшем ємкістю більше 750 літрів, розкопують пласти лігніту, а також потужні навантажувачі, наповнюють 200 -тонні самоскиди зі швидкістю 2,000 тонн на годину.

Всі ці розкопки завдають шкоди гірничому обладнанню, включаючи і його бортові планшети, які працюють з геодезичним програмним забезпеченням і додатками, контролюючими обсяги видобутку, і використовуються на шахті для проведення зйомки місцевості та планування використання земель, складання графіка роботи устаткування та робітників, а також для збору важливих даних.

Великий струс

Якщо Ви ніколи не бували в кабіні бульдозеру, уявіть собі зачинену кабіну,  котра вміщує лише водія та сидіння. Додайте туди панель управління та засоби першої необхідності, простір стає ще меншим. Врахуйте постійні вібрації обладнання та веселе підстрибування при їзді по бездоріжжю, і отримаєте тісний простір і жорсткі умови роботи. Як воно для крихкого комп'ютера? 

«У нас екрани пошкоджувалися випадково - переверталися коробки з їжею або пляшки з водою, коли оператори крутилися в кабіні на початку або наприкінці зміни», - розповідає Патрісіо Терразас, інженер шахти Red Hills. Один лише міцний корпус не вирішить проблему: « Вібрації обладнання пошкодять рухливі деталі всередині будь-якого пристрою зі стандартним жорстким диском», - продовжує він.

Тому Терразас та його колеги почали шукати захищені комп'ютери, здатні витримати будь-які умови, в які їх помістять.  Навіть якщо це буде падіння коробок з їжею чи пляшок з водою.

Вимоги до захищеного комп'ютера

На шахті особливі вимоги. У першу чергу, захищений планшет повинен вміти виконувати складні завдання гірничовидобувної галузі. Також він повинен працювати на повній версії Windows 7, щоб можна було запускати геодезичне програмне забезпечення та програми, які контролюють об'єм видобутку. Додайте сюди необхідність мати надійну підставку для кріплення в машині, мінімум два USB-порта, не менше двух 9- контактних послідовних портів для підключення кінематичних GPS-приймачів, які використовуються для зйомки місцевості, а також дисплей с діагоналлю мінімум 10 дюймів для зручного перегляду.  

Спочатку команда Терразаса звернулася до захищених комп'ютерів, спеціально призначених для використання в шахтах, але вони не виправдали сподівань. «Ми зіштовхнулися з апаратними збоями, тьмяними екранами, несправностями сенсорного екрану, і навіть повною відмовою операційних систем», - говорить він.  

Терразас дізнався, що бригада геодезистів на шахті використовувала захищені комп'ютери Algiz 7 від Handheld. Тому команда вирішила детальніше дізнатися про продукцію Handheld  та зв'язалась з одним з її партнерів, які займаються мобільними комп'ютерами - компанію Precision Data Solutions, провайдером рішень, розташованим в Далласі, Техас.

Ренді Херт, менеджер по комерційному розвитку компанії Precision Data Solutions, допоміг їм знайти найбільш відповідний пристрій для роботи в шахті. Команда обрала Algiz 10X, захищений мобільний планшет, створений як раз для використання поза приміщенням в польових умовах.

« Захищений планшет Algiz 10X здатний витримувати труднощі робочих умов в шахті та є комплексним рішенням для підвищення обсягу оброблюваної інформації, ефективності та продуктивності», - говорить Херт.

Захищений планшет Algiz 10X відповідає жорстким воєнним стандартам випробувань MIL-STD-810G на стійкість до вібрацій, падінь і до впливу метеорологічних умов, а клас ступеню захисту IP65 означає, що він може витримувати попадання водяних струменів, а  також повністю пилонепроникний.

Терразас каже: « У Algiz 10X розумна ціна, у нього є усі необхідні порти, його можна надійно закріпити в кабіні машини».

Компенсація втрати часу

Команда погодилася, що на папері Algiz 10X виглядав відмінно, але те саме можна було сказати і про деяких його конкурентів, котрі не виправдали надій. В таких складних робочих умовах як кабіна бульдозеру, достатньо лише безперебійної роботи, щоб поставити Algiz 10X вище інших. Але не лише це подобається команді. 

« Сенсорний екран планшета дуже чутливий і володіє непоганою роздільною здатністю. Багатофункціональні клавіші на боковій панелі КПК ідеально підходять для швидкого налаштування яскравості екрану, а порти для підключень відповідають нашим вимогам », - розповідає Терразас.

 

А що йому самому подобається найбільше? « Цей комп'ютер дуже легко розмістити в машині та витягти звідти», - говорить Терразас .

З допоміжним обладнанням для під'єднання Algiz 10X в кабіні працівники можуть приєднувати і від'єднувати планшети при необхідності, а при використанні стаціонарних комп'ютерів щоразу процес підключення міг займати до трьох годин робочого часу двох осіб. Новинка не лише економить час працівників. Планшет швидко з'єднується з обладнанням шахти та запускається за декілька хвилин, а не за декілька годин, що забезпечує високу продуктивність.

Захищене мобільне рішення

Сміливо можна сказати, що працівники вугільних шахт знають ціну природним ресурсам. Тому економія часу та енергії - теж по суті природних ресурсів - так важлива. 

Обрав захищений Algiz 10X  у якості свого мобільного комп'ютера, Red Hills нарешті отримала планшетний комп'ютер для роботи в шахті, якому можна довіряти в найскладніших умовах роботи. Algiz 10X заощадив шахті безліч часу, включаючи робочий час персоналу, скорочення часу на запуск обладнання, і час, який йде на ремонт або заміну пошкоджених комп'ютерів, а також всі витікаючі витрати. 

Терразас підсумував: «Algiz 10X підвищує нашу продуктивність, скорочуючи простої, пов'язані з обслуговуванням комп'ютерів ».


<< Назад