Достовірна інформація
характеристика принтерів А-Class
ідентифікаційні етикетки для облаштування домівки
Більшість покупців, перш ніж придбати стільницю на кухню або у ванну, спочатку збираються всією сім'єю і вивчають різні варіанти, щоб зробити виважене рішення щодо кольору і типу поверхні. Запропонувати кілька зразків в торговому центрі товарів для ремонту не складно, але, якщо попит на ці зразки висловлюють сотні покупців в тисячах магазинів товарів для ремонту, тоді задоволення попиту на безкоштовні зразки стає складним виробничим завданням.
Щоб впоратися зі зростаючим попитом покупців на зразки, компанія Wilsonart, виробник декоративного пластику і акрилових стільниць, виділила для цього завдання цілу виробничу лінію. Працюючи практично без зупинок, кожен рік лінія Wilsonart з виробництва зразків, виробляє величезну кількість зразків пластику та стільниць. Хоча Wilsonart виробляє величезну кількість зразків незліченної безлічі кольорів, в усіх зразках є дещо спільне: надрукована та приклеєна ідентифікаційна етикетка.
Нанесення етикеток на зразки - не новація для Wilsonart. Більш ніж 10 років у цій справі вони покладалися на принтери Datamax-O’Neil. Оскільки принтери від Datamax-O’Neil так добре працювали протягом такого довгого часу, компанія Wilsonart вирішила використати нове покоління принтерів Datamax, коли було вирішено модернізувати їх лінію з виробництва зразків. Щоб створити нову високотехнологічну систему для друку та нанесення етикеток під час виробництва зразків Wilsonar звернулася до компанії Code-in-Motion, Ірвайн, Каліфорнія, яка створювала для неї початкові рішення з етикетування зразків в 1990-х.
Як розповідає Ден Попович, віце-президент з виробництва Code-in-Motion, компанія Wilsonart шукала сучасну систему, яка б мінімізувала кількість етикеток, зіпсованих під час їх перенесення з однієї партії зразків на іншу. Щоб знизити сукупну вартість рішення для Wilsonart, компанія Code-in-Motion створила передову систему, основа якої - шість принтерів A4212 від Datamax-O’Neil. Принтери A4212 від Datamax-O’Neil ідеально підходили за вимогами до високої продуктивності друку і нанесення етикеток, що було необхідно для лінії з виробництва зразків компанії Wilsonart.
Серія друкарських пристроїв А-Class від Datamax-O’Neil має різноманітні інноваційні конструкційні характеристики, такі як компоненти апаратного забезпечення з нержавіючої сталі, модульний блок для електронних плат, що встановлюється на місці експлуатації вузлів термотрансферної друкарської стрічки, панель дистанційного керування та графічний дисплей. Спроектований спеціально для інтеграції з пристроєм для друку та нанесення етикеток, А-Class застосовує роботу принтерів A4212 від Datamax-O’Neil унікальним інноваційним чином, щоб мінімізувати кількість етикеток, що псуються під час зміни, що трапляється на лінії з виробництва зразків Wilsonart.
«Трьохфутовий стос етикеток автоматично завантажується у вакуумну систему переміщення, яка складає зразки з щойно нанесеними етикетками на візок, готовий до відправлення у торговий центр товарів для ремонту. У результаті не виникає ніяких розбіжностей у швидкості передачі зразків та нанесення етикеток», - розповідає Попович.
Ще один унікальний аспект нового рішення - його здатність виступати у якості системи мережевого друку. «З принтерами A4212 від Datamax-O’Neil, у Wilsonart є можливість використовувати ПК для відправлення однієї команди друку, і ці дані автоматично надійдуть на усі шість принтерів одночасно», - каже Попович.
Оригінальний друкарський пристрій Datamax-O’Neil також функціонує як одна з двох привідних систем, які забезпечують контроль та непереривність переміщення матеріалу для етикеток в автоматизованій системі.
С шістьма принтерами A4212 від Datamax-O’Neil, включеними в рішення від Code-in-Motion, компанія Wilsonart може етикетувати 300 зразків кожні 45 секунд. «Принтери Datamax-O’Neil працюють майже цілодобово, друкуючи чітко та надійно, - каже Попович. - Такий довгий час функціонування – це чудово, окрім цього, матеріал для етикеток та самі етикетки під час заміни майже не псуються. У цій сфері промисловості майже немає систем, що працюють по замкнутому циклу, які б досягли такого рівня продуктивності».
<< Назад