Розмовляти однією мовою: нова технологія друку

Світовий виробник видаткових матеріалів для творчості та навчання стандартизує засоби зв’язку для друку за допомогою Серії 1125 Datamax-ONeil.

Постачання і отримання – роздрібний продаж

«Клієнт був повністю задоволений», - Дана Рітчі, керівник, PaladinID Solution

З 16 століття щось змінилося. А саме в це століття своїм корінням сягає основний світовий виробник крейдованого і шкільного паперу та видаткових матеріалів. З досвідом роботи понад 450 років світовий виробник має унікальну кваліфікацію в ноу-хау, важко працюючи і пропонуючи художникам і студентам високоякісну продукцію, яка надихає їх і дає їм впевненість. В усіх затребуваних секторах продукція компанії відома високою якістю.

Кваліфікація і ноу-хау у виробництві – це одне; а реальність управління глобальним підприємством з заводами на шести континентах – це зовсім інше. Аналітики все частіше кажуть, що стандартизація процесів є ключем до глобальної конкуренції, а один із процесів, де цього можна досягти – це друк. У компанії, яка в переважній більшості випадків використовує лазерні принтери на міжнародній арені, є північноамериканські об’єкти,  - на яких використовувались термопринтери в пристроях нанесення штрих-коду і етикеток,  - де виникла потреба безперешкодного зв’язку з підприємствами по всьому світу. Це означало наявність термопринтера, який розмовляв тією ж мовою, як і його лазерні аналоги по всьому світу.

Проблема

«Компанія виготовляла етикетки у великому обсязі, тому було складене корпоративне розпорядження стандартизувати мову принтерів на всьому підприємстві», - заявляє Дана Рітчі, голова PaladinID LLC, Лаконія, керівник напрямку друку етикеток зі штих-кодом в Нью-Гемпширі. Термопринтери, які були встановлені в США, не дуже добре працювали. Використовувались старі технології, якими було складно керувати. Інші проблеми були пов’язані з технічним обслуговуванням і недостатньою місцевою сервісною підтримкою.    

Рітчі рекомендував перейти на Datamax-O’Neil Performance  Серія 1125. Datamax-O’Neil застосував глобальний при створенні 1125, використовуючи мову керування принтером (PCL5e) в якості стандартної мови принтера. PCL був розроблений Hewlett Packard в 1984 р. і з того часу став світовим стандартом для лазерних, струменевих і матричних принтерів. За допомогою цієї мови, 1125 можна використовувати в більшості додатків сьогодні, він є ідеальним вибором в цих умовах.

Встановлення 1125 провели в квітні 2013 року, але перед впровадженням компанія організувала те, що Рітчі назвав «найбільш детальний тестуванням», яке він коли-небудь бачив. «Перед тим як прийняти рішення, вони ламали принтер найрізноманітнішими способами, -  заявив він. – Тільки після того, як пристрій витримав усе, що з ним робили, вони вирішили іти далі».

Простота використання була однією з вимог, якому 1125 відповідав повністю. Коли клієнтів потають про те, що вони хочуть отримати в термопринтері для нанесення етикеток зі штрих-кодом, простота використання є незмінно найважливішою вимогою. 1125 розроблений з метою заповнити цю потребу. Розуміючи що завантаження етикеток буває складною задачею для звичайного користувача, Datamax-O’Neil  впровадив принтер з автоматичним завантаженням етикеток, який проводить власне калібрування для більшості етикеток. Завантаження стрічки проходить просто і швидко, з можливістю використовувати стандартну стрічку з внутрішньою намоткою.

Інші ключові переваги з’ясувалися під час пробного тестування 1125:

• Автоматичне регулювання тиску друкуючої голівки

Ручне керування тиску друкуючої голівки був потенційним джерелом проблем з якістю. У 1125 тиск друкарської голівки регулюється автоматично; налаштовується один раз, а потім працює автоматично. Точна робота пристрою.

• Пристрій з механічним приводом.  

Без ременів і блоків, які використовуються в найбільш популярних принтерах етикеток, 1125 використовує пристрої з електроприводом, які забезпечують підвищену надійність та поліпшене розташування етикетки під час друку.

• Лита конструкція; зміщена до центру друкуюча голівка.

1125 розроблений для тривалої роботи і використовує міцну алюмінієву раму, яка запобігає згинанню та іржі. На відміну від рам, які можуть згинатися та гнутися, механізм друкуючої голівки встановлений в основі рами і зміщений до центру і тим самим завжди збалансований.

• Керування потужність

З друкуючою голівкою 1125 вперше в галузі реалізована система управління потужністю, яка зберігає максимальну продуктивність протягом всього періоду роботі друкуючої голівки. Нова просунута система керування друкуючими голівками, під назвою програмований контроль управління потужністю друкуючої голівки  (ipEMC),  забезпечує найвищу якість друку, а також більш тривалий термін служби голівки принтера, що призводить до найкращої окупності  інвестицій в даній галузі. Для друкуючої голівки 1125 дається гарантія в один мільйон дюймів або рік роботи. До ключових функцій просунутої друкуючої голівки відносяться:

• Програмована користувачем вентильна матриця з вбудованою системою управлынського контролю потужністю, яка прискорює процес друку, виробляє високу якість друку і контролює температуру. 

• Найсучасніша діагностика для максимального збільшення строку служби друкуючої голівки.

•  Вбудована рутинна операція очистки друкуючої голівки.

На завершення, за словами персоналу компанії, 1125 залишив приємні враження від свого використання, зокрема кольоровий сенсорний екран, який є дуже зручним і використовує останні звичні технології.

Більше інформації можна знайти за адресою www.datamax-oneil.com

Результати

«Клієнти були виключно задоволені», - стверджує Рітчі. Принтер 1125 відповідає корпоративним вимогам до засобів зв’язку, надаючи збільшену продуктивність, яка перевищує можливості старих принтерів. З моменту впровадження користувачі жодного разу не звернулися в сервісний центр.

Обсяг використання збільшився: ідентифікація продукції етикетування відправок всіх товарів, розповсюджуваних в Сполучених Штатах. Простота, швидкість і якість, завдяки яким 1125 витримує робоче навантаження, продовжують сприяти підприємствам в їх прагненні стандартизувати процес і збільшити ефективність роботи розрізнених підприємств.


<< Назад