Латчбахер Україна - учасник виставки Lisderevmash

Компанія «Латчбахер Україна» прийме участь у міжнародній виставці Lisderevmash-2017, що пройде 26-29 вересня 2017 у Києві. На своєму стенді компанія запропонує спільноті деревообробників цілу низку рішень, що полегшують повсякденну роботу з обліку та переробки деревини.

Стенд компанії буде знаходитись за номером D1.16

Зокрема, на цьогорічному заході відвідувачам будуть представлені відразу декілька новинок:

  • Signumat Split Stopper. Це унікальне рішення допомагає переосмислити тему збереження вартості деревини: спеціальне пластикове з'єднання для надзвичайно високої міцності на розтягування, що має маленьку вагу та не займатиме багато місця для розміщення плюс помаранчевий колір виробу, який не зникає у разі вологості або довготривалого зберігання.
  • Бирка Arbo Tag​ для зростаючого дерева. Ця бирка за допомогою спеціальних засобів надійно кріпиться у деревині (в т. ч. і у мерзлій деревині), зокрема: вона не лопається, не сколюється та заходить у деревину на глибину мінімум 5мм (на весь розмір зубів, які знаходяться з тильної сторони).
  • Планшетний комп'ютер Algiz 10X. Рішення призначене для польової роботи, що має достатньо потужності для виконання операцій навіть у екстремальних умовах.
  • Кишеньковий персональний комп'ютер Nautiz X2. Тонкий та надійний пристрій, що має доволі високий ступінь захисту (IP65). Варто зазначити, що цей КПК працює на сучасній ОС Android 5.1 та оснащений великим 4.7" дисплеєм.

Міжнародна виставка Lisderevmash є одним з найбільших заходів для деревообробної галузі України, де зазвичай збираються представники виробників обладнання та матеріалів для обробки деревини. Зауважимо, що кількість учасників сягнуло позначки 8700 осіб минулого року. 


<< Назад