МР Compact4

Серія МР послуговується рішенням у сфері друку для великих шведських постачальників товарів

Пропонуємо серію МР Compact4, що використовується під час відправлення товару та нанесення етикеток за вимогою. 

 

П'ятдесят тисяч транспортних компаній не можуть помилятися. Усі вони використовують онлайн-систему управління транспортними перевезеннями Pacsoft Online, програмне рішення від Unifaun AB, яку шведська поштова служба надає своїм клієнтам. Pacsoft Online від компанії Unifaun AB допомагає перевізникам відповідати суворим шведським вимогам поштової служби для етикетування пакунків. Коли справа доходить до невеликих перевізників з обмеженою кількістю пакунків, більшість з них мають можливість друкувати етикетки пакунків на стандартному, настільному лазерному принтері. Однак, для більшості перевізників, що друкують 50 етикеток чи більше за день, використовувати стандартний настільний принтер недоцільно.

Стеффан Ісакссон, генеральний директор компанії Unifaun, працює у сфері розробки інноваційного програмного забезпечення. Він не виробляє принтери, хоча йому доводиться їх продавати, нарівні з етикетками, щоб задовольнити вимоги своїх клієнтів, шведської поштової служби.  Відтак, Ісакссон повинен знайти для шведської поштової служби термопринтер, який відповідає вимогам великих перевізників, що використовують Pacsoft Online. «Ми фокусуємося на продажу програмного забезпечення, а не принтерів, - каже Ісакссон. - Тому, нам потрібно було знайти промисловий та міцний термопринтер, який міг би задовільнити великих перевізників, а нам надати свободу займатися головною спеціалізацією».

Мета Ісакссона була очевидною: Unifaun повинна була знайти компактний, довговічний та ефективний термопринтер для великих шведських перевізників. Для того, щоб знайти найкращий принтер, Стеффан випробував більшість принтерів на європейському ринку. «Наші випробування повинні були допомогти нам знайти принтер з неперевершеною довговічністю та якістю, щоб наші клієнти не мали проблем з ним після придбання», – заявив він.

У результаті цих випробувань Ісакссон зупинив свій вибір на сімействі принтерів MP Datamax-O’Neil, куди входить серія Compact і Nova. Ісакссон цілком зосередився на серії принтерів Compact4 MP, як на відповідному пристрої для масштабних шведських перевізників. Причина очевидна. Принтер Compact4 забезпечує цільову аудиторію Ісакссона – великих перевізників – неперевершеним захистом та надійною якістю в компактному корпусі. «Compact4 ідеально задовольняє вимоги клієнтів шведського поштового сервісу, який перевозить від  50 до 500 пакунків за день», – говорить Ісакссон. 

Сьогодні, через більш ніж сім років після першочергового тесту Ісакссона, нараховується понад 1 000 шведських перевізників, що використовують принтери Compact4 Datamax-O’Neil на складах по всій Швеції. «Починаючи з 2001 року, ми встановили понад 500 принтерів Compact4 на шведських складах, - заявляє він. - За весь цей час ми чули лише про один випадок пошкодження принтеру у результаті необережного використання.  У той час як 25 з 500 принтерів, виготовлених іншими компаніями, вийшли з ладу. Ісакссон додає: «У нас практично не було проблем з принтерами Datamax-O’Neil, що для нас важливо. Ми не можемо собі дозволити несправність принтерів, які продаємо».

Хоча довготривалість роботи Compact4 сама по собі приносить задоволення Ісакссону, шведські перевізники, що використовують принтер щоденно, мають додаткові причини для радості.  Завдяки своїй здатності забезпечувати безперебійну роботу, як стверджує Ісакссон, багато з шведських складів зупинили свій вибір на Compact4, невід'ємними атрибутами якого є простота у використанні, надійність та висока продуктивність. Більш того, відповідаючи своїй назві, Compact4 ідеально задовольняють вимоги до термопринтерів великих шведських перевізників, особливо для друку за вимогою в обмеженому просторі.  «Як правило, пакувальні станції на шведських складах мають невеликий розмір. Compact4 легко розташовується на невеликому просторі», – каже Ісакссон. 

Іншою основною перевагою для великих перевізників, які хочуть збільшити швидкість та ефективність роботи з обробки та упакування на складі, є можливість встановити Compact4 на виделковий навантажувач. Принтер Compact4 являється єдиним принтером, що протестований Ісакссоном, який можна під'єднати до акумулятору виделкового навантажувача та обладнаний захистом від вібрації, відповідаючи таким чином потребам мобільної складської логістики.

Ісакссон розповів, як одна шведська поштова компанія досягла успіху, встановивши принтер Compact4 на усі виделкові навантажувачі: «Використовуючи компактний сканер штрих-кодів, складські робітники можуть пересуватися по складу з принтером Compact4, встановленим на виделковий навантажувач. Система Pacsoft Online забезпечує принтер точним місцезнаходженням та відповідною етикеткою для товару, який потрібно знайти. Використовуючи цю систему, водій виделкового навантажувача може знайти необхідний товар на поличці і одразу надрукувати та приклеїти етикетку.  Цей метод заощаджує час та збільшує ефективність роботи складу».

Інший важливий аспект застосування під час перевезення для шведського поштового сервісу полягає в самих транспортних етикетках. Шведський поштовий сервіс використовує дуже конкретні вимоги до вмісту та розміру етикеток. «Одна з конкретних вимог до даної програми стосується довжини етикетки - вона доволі довга, - пояснює Ісакссон. - В Швеції транспортна етикетка має довжину 250 мм проти всього лише 200 мм у Європі».

Compact4 та Nova4 створені для роботи з етикетками такої довжини.  Більш того, унікальний дизайн дозволяє використовувати етикетки без намотування в рулон.  Замість цього, завдяки унікальному розміру етикетки, Ісакссон радить складати та розміщувати етикетки на картонні коробки одразу після принтеру. «Через велику довжину етикеток, ми не використовуємо згорнений у рулон етикеточний матеріал.  Нам не потрібен величезний принтер, що використовує великий рулон етикеток – не потрібно згортати етикеточний матеріал всередині принтеру в даному пристрої».

Завдяки практично бездоганній роботі MP Series DatamaxO’Neil,  Ісакссон зміг знайти принтер, що задовольняє потреби клієнтів шведського поштового сервісу, що дало йому можливість зосередитися на розробці програмного забезпечення. Сьогодні принтери Compact4 та Nova4 Datamax-O’Neil залишаються єдиними принтерами, які Ісакссон радить використовувати для транспортування великих об'ємів.  «Ми не думаємо, що це може змінитися, - підсумовує Ісакссон, - оскільки у нас не виникало проблем з принтерами Datamax-O’Neil. Ніякі інші принтери не змогли принести більше користі нашим клієнтам.


<< Назад